Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Popüler Konu Yanık Gelinler 👰

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Valla bende 2 gün oldu 39 dereceye kadar çıkıyor ateşim paroldan başka ilaç kullanamıyorum, o da ateşe kısa süreli etki ediyor geri çıkıyor hemen . annemi çağırayım desem o da hasta kayınvalidem yardıma ihtiyacın var mı diye sormadı bile, çocuğa o kadar zor bakıyorum ki eşim desen 7 ye kadar işte, bir türlü dinlenemedim aksi gibi gece uyumamaya başladı mahvoldum iyice ,, sana da geçmiş olsun canım bol bol dinlen ☺🙂 ee artık çok az kaldı sayılır hayırlısıyla gelsin inşallah zaman çabuk geçiyor 🥰
Ah kuzum inşallah çabucak toparlarsin. İşin zor tek başına keşke yardım eden bir yakının olsa sende dinlensen. İnşallah minnoşunun uyku düzeni olur da bari geceler dinlendirin.
Aynen az kaldı ya valla heyecan sardı her yerimi 😍

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Çok sağol kuzum iyiyim artık iyi olayim karı koca 3 hafta süründük neler çektik
Sen nasılsın kuzum bebik nasıl😍 ne zaman doguruyon gı😂😂
Aman iyi ol kuzum hasta olma valla 😘
Ben iyiyim şükür işte Kasım sonu Aralık başı gibi doğacak büyük ihtimalle yani ne kadar duracak bilemiyorum 😂😂 çocuğuma güvenmiyorum 😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6