Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Popüler Konu Yanık Gelinler 👰

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Canimlarr yarın giremem muhtemelen o yüzden şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun,çok güzel sevgi dolu bir bayram geçirmek dileğiyle İnşallah tekrar hayirli bayramlar dilerim🎉😍💕😘

Esell

Love the life you live. Live the life you love🦄
Doğa Sever Üye
Valla kuzum bebek bakma sürecinde dardayım 🤣🤣anamı aglatıyor dünya tatlısı. Uykuya zor dalıyor iş yapamıyorum neyse ki bi robot süpürge aldım biraz işim kolaylastı. Gecen sene bu günlerde hamileydim simdi 4.5 aylık bebekli hayat işte.. Sana cok sevindim bebiş geliyor hayırlı olsun kuzum bol bol dinlen yat

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Valla kuzum bebek bakma sürecinde dardayım 🤣🤣anamı aglatıyor dünya tatlısı. Uykuya zor dalıyor iş yapamıyorum neyse ki bi robot süpürge aldım biraz işim kolaylastı. Gecen sene bu günlerde hamileydim simdi 4.5 aylık bebekli hayat işte.. Sana cok sevindim bebiş geliyor hayırlı olsun kuzum bol bol dinlen yat
Yaaa yerim senin o bebeğini kuzum 😍ah annesi zamanla daha düzene girer seninki azcık nazlı galiba 🤩 ah ah zaman çabuk geçiyor işte kuzum Allah sağlık uzun ömür versin inşallah 🥰
Çok sağol kuzum Allah razı olsun elimden geldiğince dinleniyorum ❤️

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Hepinizin Kurban Bayramı mübarek olsun kızlar 🥰 Nice bayramlara inşallah 🙏

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6