Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

vücudun yenilenmesi ve yapılandırmasına yardımcı olmak için ne yapıyorsunuz ?

oduncu

Üye
Selamlar vücudun yenilenmesi ve yapılandırmasına yardımcı olmak için ne yapıyorsunuz ? Ben yaş aldıkça elden ayaktan güçten düşmemek için şimdiden vücudum için önlemimi almak istiyorum bu yüzden de araştırmalar içerisindeyim.

derindeniz

Banlı üye
merhaba ben bunun için takviye kullanıyorum. Günde 3 kere 3 farklı ürün ile hepsinin de ayrı ayrdı faydaları var biri dolaşımım sindirimim için biri hafıza için biri de Kardiyovasküler sağlık içn derken bu şekilde vucuduma kyani sağlık üçgeni ile destek oluyorum hatta şu sıralarda markanın Cook ünlü bir yaşam kocuyla anlaştığını duydum nitro nutrition elçisi olma ve programa özel ürün paketini alma koşuluyla ücretsiz 21 günlük yenilenme programı var ona katılmayı da düşünüyorum.

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Vallahi elden ayaktan güçten düşmemek için yemek yiyorum 😂😂spor yapıyorum 😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6