Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Testim negatif

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Doktora gideceğim inşAllah tatlım iyi bir doktor araştıralım da duruma göre hayırlsı olsun. Tekrar Rabbim isteyen herkese versin inşallah ☘️
Amin inşallah canım benim. Nerede oturuyorsun il olarak belki iyi doktor bilen olur yardımcı olur 🥰

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
İstanbul gaziosmanpaşa yavru. Burada medicalde vardı bir Dr çok iyidi ama artık yok onun gibi birini bulmam lazım 🙂 ilgileriniz için teşekkür ederim 🌺
Ben instagram dan takip ediyorum Bi kadını Yasemin Çekmez adı mona kiliniginde çalışıyor o kadar iyi ve tatlı kadınki istersen Bi ona da bak kuzum

Pumpkin

Z💕
Doğa Sever Üye
Bugünü değerlendirdiğim zaman silişkeşene kadar beklicem iyim silikleşmesi gördüğüm zaman ki gündemi değerlendirim

Eşinizde sperm hareketinde sıkıntı yoksa hergün yapın ama gün aşırı da olabilir fark etmez birde sabah olabilirse daha verimli diyorlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6