Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Tedavi Süreci ve Sonrası Elimizde Kalan İlaçları Paylaşalım ÜCRETSİZ

Pumpkin

Z💕
Anne Üye
İyi günler kızlar ilk olarak ben elimdeki ilaçları atmak istedim. Transfer hazırlığı ve sonrası kullandığım
Estrofem den 1 paket açılmamış 1 paket de yarım
Prednol haptan 12 tane
Dostinex hap 7 tane
Duphastan dan 8 tane hap
Progestan iğne olarak Bi paket açılmamış olarak elimde bulunmaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 4913

Oksapar 4000lik iğne 2 adet
Gonapeptyl 2 adet
Gonalf 450 den sadece Bi kere 150 mL kullandım baska kullanmadım.
Cetrotide hiç açılmamış şekilde elimde bulunmaktadır. İğne olanlar ve haplar dolapta muhafaza ediliyor.
İhtiyacı olan kişilere ÜCRETSİZ temin edebilirim 😘 şimdiden şifa olsun hepinize 😍

Ekli dosyayı görüntüle 4914

Yıldız prednolu ne için kullandın? Neye etkisi varmış? Bana covid sonrası verdiler 5 gün kullandım bildiğim yoğun bakımda da vermişlerdi görünce merak ettim. Kutular dolu duruyordu çöpe attım geçen

Starella

Süper Moderatör
Üye
Yıldız prednolu ne için kullandın? Neye etkisi varmış? Bana covid sonrası verdiler 5 gün kullandım bildiğim yoğun bakımda da vermişlerdi görünce merak ettim. Kutular dolu duruyordu çöpe attım geçen
Bildiğim kadarıyla organ nakli tüp bebek tedavisi gibi tedavilerde kullanılyor. vücut onu kötü birşey sanıp vücuda dışardan gelen şeyi kabul etmiyor bazen o kabul etsin diye birde bağışıklık kazanması için diye biliyorum. Çünkü kuvvetli bir ilaç

Pumpkin

Z💕
Anne Üye
Bildiğim kadarıyla organ nakli tüp bebek tedavisi gibi tedavilerde kullanılyor. vücut onu kötü birşey sanıp vücuda dışardan gelen şeyi kabul etmiyor bazen o kabul etsin diye birde bağışıklık kazanması için diye biliyorum. Çünkü kuvvetli bir ilaç

Bana neden verdiler acaba merak ettim bir araştırayım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6