Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

Stor perde nasıl yıkanır?

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Canlarım bugün hidirelez gecesi allah herkesin duasını kabul etsin .gül ağacına dilek tutacam bende inş kabul olur 🤲🤲🤲🤲
Dilos
İhtimaller Perisi
Brunello Cicinelli
Starella
Minoş
Kendinisevenbirii
YesimV
1Bebek1Anne
ARİM#
imzaben
MioHerbalife
Canim tam msjini alıntı yaptım cicim topigi kitleyince yazamadım burdan yazıyım dedim,evet hıdırellezdi dün gece,tüm dualarımız kabul olur inşallah amin🙏
Brunello Cicinelli ya cicim hem şaşırdım hem üzüldüm hem de korktum bı an malum bizim topikler olaylı kapandığı için dedim noluyo yine bı kavga bı sıkıntı mı var🙄 ama şükür öyle bişey yokmuş,neyse sen dinlen kendine gel arada da uğrada canım ilerde inşallah yine açarsın topigi dolusuruz içine 😌🙏😘

Dfnkedi

Üye
Canim tam msjini alıntı yaptım cicim topigi kitleyince yazamadım burdan yazıyım dedim,evet hıdırellezdi dün gece,tüm dualarımız kabul olur inşallah amin🙏
Brunello Cicinelli ya cicim hem şaşırdım hem üzüldüm hem de korktum bı an malum bizim topikler olaylı kapandığı için dedim noluyo yine bı kavga bı sıkıntı mı var🙄 ama şükür öyle bişey yokmuş,neyse sen dinlen kendine gel arada da uğrada canım ilerde inşallah yine açarsın topigi dolusuruz içine 😌🙏😘
İnşallah cnm bende dün geçen geç aklıma geldi haber vermek umarım kimse uyumadan önce farketmiştir.yada biliyordur.dualarımız kabul olur🤲🤲🤲🤲🤲

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6