Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

Stor perde nasıl yıkanır?

Dfnkedi

Üye
Çamaşır makinesinde yikiyormus tövbe ,o nazil makineymis gi 😳😳kiz yıkanmaz kaç santim de yakıyor onu gectim mekanizmasını nasıl sokuyor parçalanır mekanizma sokulur gercide ne gerek var öyle bişeye sen bakma ona bizim dedigimizi yap yoksa ömrü kısalır bozulur ilk kez duydum
Bende anlamadım. Göya sökülüyormuş mekanizması onun yengesi hep yapıyormuş.bende şaşırdım.sonuçta kolası falan bozulursa🥴birde ben dışarda yıkamayı düşündüm ya.onlarda dedi ki; geçmişte eğer biri polise şikayet ederse para cezası varmış.hali perde yıkamak su israfı olduğu için şikayet edene de çeyrek altın veriliyormuş.şimdi bu uygulama var mı bilmiyorlar.bende ilk defa duydum.perde yıkıcam diye de ceza yemiyim🥴🥺

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Bende anlamadım. Göya sökülüyormuş mekanizması onun yengesi hep yapıyormuş.bende şaşırdım.sonuçta kolası falan bozulursa🥴birde ben dışarda yıkamayı düşündüm ya.onlarda dedi ki; geçmişte eğer biri polise şikayet ederse para cezası varmış.hali perde yıkamak su israfı olduğu için şikayet edene de çeyrek altın veriliyormuş.şimdi bu uygulama var mı bilmiyorlar.bende ilk defa duydum.perde yıkıcam diye de ceza yemiyim🥴🥺
Ya sökülür de onu bende söktüm bir kaç kere başka bişey için ama ne gerek var makineye atmaya bozulur

Ya bak doğru öyle birşey var şikayet ederler iki stor yikicam diye ceza yersin balkon da yıka en basiti banyoda yıka as çamaşır ipine 5 DKK kurur geri takarsiniz yerine

Dfnkedi

Üye
Ya sökülür de onu bende söktüm bir kaç kere başka bişey için ama ne gerek var makineye atmaya bozulur

Ya bak doğru öyle birşey var şikayet ederler iki stor yikicam diye ceza yersin balkon da yıka en basiti banyoda yıka as çamaşır ipine 5 DKK kurur geri takarsiniz yerine
Balkonum yok cnm😞tırstım bu ceza işinden banyoya da sığar mı bilemedim🥴

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Evimin bir odası store perde. Bende kara kara düşünüyordum nasıl yıkayacağım diye çok iyi oldu bu konu ♥️
Tül perde 20 dk da yıka as büyük rahatlık ya. Bir daha store a tövbeliyim

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Evet cnm mutfakta stor.karışımlı su mu yapıyım deterjan yumuşatıcı yap çözücü yoksa ayrı ayrı mı döksem🥴
Hepsini karıştırma canım ayrı ayrı serp storun ustune islatinca,şimdi nefesinizi tikamasin.Hizlica lif yada fircayla sürtün Durulayip çıkın bence miss👌

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Fatosummmm naptın kuzum yıkadın mi storunu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6