Aram─▒za Ho┼č Geldin, Kad─▒n─▒n Kalbi | Her ┼×ey Kad─▒n─▒n Kalbinde Ba┼člar!

T├╝rkiye'nin en iyi kad─▒n sitesinde, Astroloji, sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i├žeri─če sahip sosyal kad─▒n portal─▒ndas─▒n. Hissetmek istedi─čin t├╝m duygulara uzak kalma sadece ├╝ye olarak aram─▒za kat─▒l.

Akl─▒nda Olanlar─▒ Sor

T├╝m sorular─▒n─▒za birlikte ├ž├Âz├╝m arayal─▒m, derdinizi payla┼čal─▒m.

G├╝ndemde Olanlar

Bug├╝n Kad─▒n─▒n Kalbinde neler yeni k─▒saca g├Âz atmak ister misin?

─░leti┼čim ve Destek

Bizimle ileti┼čime ge├žmekten ├žekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g├╝├žl├╝ bir destek sistemi var.

• * Ho┼čgeldin 11 ay─▒n Sultan─▒ Ya ┼×ehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR H├ťPS KAHVE MAK─░NES─░ ├çEK─░┼×─░M─░Z 16.04.2021 TAR─░H─░NDE A├çIKLANACAK.
  • * SCHAFER M─░A PLAST─░K KEP├çE TAKIMI ├çEK─░L─░┼×─░M─░Z DEVAM ED─░YOR..
  • * NEH─░R N─░L├ťFER GRAN─░T KEK KALIBI ├çEK─░L─░┼×─░M─░Z DEVAM ED─░YOR..
  • * ─░NSTAGRAM HESABIMIZI TAK─░PTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * ─░PHONE 11 VE APPLE WATCH SER─░ES 3 ├çEK─░L─░┼×─░M─░ZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

ÔÜíSizce ben Neyim ­čĹÇÔÜí

Sizce covid mi oldum ­čĹÇ

• Covidsin

Oy: 0 0.0%
  • Covid degilsin

Oy: 1 33.3%
  • Oladabilir olmayadabilirsin

• Ta┼č gbisin hicbirseyin yok

• Kullan─▒lan toplam oy
    3

KoalaMom

Anan─▒n Dibi ­čĄú
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,997
Puanlar─▒
60

Dfnkedi

├ťye
Kat─▒l─▒m
8 ┼×ub 2021
Tepki puan─▒
1,532
Puanlar─▒
30
Kizlar e┼čim i┼č yerinden hasta geldi 12 g├╝nd├╝r normal grip oldu─čunu ima ediyor
bir ka├ž g├╝n oksurdu falan doktora git desem de gitmedi biseuim yok gribim dedi

simdi o iyile┼čti hicbirseysi yok ma┼čallah
ama ┼č├Âyle kendimi dinliyorum
d├╝n gece sabah ezanina kdr uyuyamad─▒m s─▒rt agrimdan (dedim ki utu yapt─▒m , birsuru de bula┼č─▒k y─▒kad─▒m ondan heralde ) ama sabah da hi├ž a─čr─▒m yoktu biraz da bo─čaz a─čr─▒m var so─čuk da meyvesuyu i├žtim

┼čimdi ├žok ara ara ├Âks├╝r├╝k , hafif bo─čaz a─čr─▒s─▒ ba┼č a─čr─▒s─▒ , halsizlik var
ate┼č yok tat koku kaybi yok
paranoyak oldum
ben ne oldum diye hahahahha
bu kadar s├╝re evde durup covid olursam fildir fildir gezerim yaaa ­čĄú
Cnm bizim apartmanda bi sa─čl─▒k ├žal─▒┼čan─▒ varm─▒┼č.apartman grubuna yazd─▒.kendisinde negatif ├ž─▒km─▒┼č ama yeni mutasyon testlerde c─▒km─▒yormu┼č.belirtilerini ise b├Âyle yazd─▒.

(┼×├Âyle ki ┼ču ana kadar en ├Ânemli semptomlar hepimizin bildi─či gibi ate┼č ve ├Âks├╝r├╝k t├╝ fakat art─▒k nezle gibi g├Âsteriyor kendini ki burun ak─▒nt─▒s─▒, terleme nadir kusma ve halsizlik devreye giriyor ├Âzellikle gen├žlerde bu ┼čekilde s├╝re├ž devam ediyor, bizce ├žift maske ve hijyen ger├žekten ├Ânemli tabi ­čÖĆ­čĆ╗)

Brunello Cicinelli

Z─▒p├ž─▒kt─▒ Eco┼č'un ├çileke┼č Anas─▒
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
8,906
Puanlar─▒
60
Kizlar e┼čim i┼č yerinden hasta geldi 12 g├╝nd├╝r normal grip oldu─čunu ima ediyor
bir ka├ž g├╝n oksurdu falan doktora git desem de gitmedi biseuim yok gribim dedi

simdi o iyile┼čti hicbirseysi yok ma┼čallah
ama ┼č├Âyle kendimi dinliyorum
d├╝n gece sabah ezanina kdr uyuyamad─▒m s─▒rt agrimdan (dedim ki utu yapt─▒m , birsuru de bula┼č─▒k y─▒kad─▒m ondan heralde ) ama sabah da hi├ž a─čr─▒m yoktu biraz da bo─čaz a─čr─▒m var so─čuk da meyvesuyu i├žtim

┼čimdi ├žok ara ara ├Âks├╝r├╝k , hafif bo─čaz a─čr─▒s─▒ ba┼č a─čr─▒s─▒ , halsizlik var
ate┼č yok tat koku kaybi yok
paranoyak oldum
ben ne oldum diye hahahahha
bu kadar s├╝re evde durup covid olursam fildir fildir gezerim yaaa ­čĄú
G├╝lom sadece burnun ak─▒yor san─▒yorum ben seni. Belirtiler biraz s─▒k─▒nt─▒l─▒ sanki ya. Akro┼č tamamen atlatt─▒ m─▒

KoalaMom

Anan─▒n Dibi ­čĄú
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,997
Puanlar─▒
60
G├╝lom sadece burnun ak─▒yor san─▒yorum ben seni. Belirtiler biraz s─▒k─▒nt─▒l─▒ sanki ya. Akro┼č tamamen atlatt─▒ m─▒
Onda sadece burun tikanikligi ve halsizlik kald─▒ ­čĄú
Bu ak┼čam da bakicam kendime e─čer s─▒rr─▒m yine agrirsa teste gidicem
Evden ├ž─▒kmadan vir├╝s bula┼čan tek insan olucam sanirm

KoalaMom

Anan─▒n Dibi ­čĄú
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,997
Puanlar─▒
60
Cnm bizim apartmanda bi sa─čl─▒k ├žal─▒┼čan─▒ varm─▒┼č.apartman grubuna yazd─▒.kendisinde negatif ├ž─▒km─▒┼č ama yeni mutasyon testlerde c─▒km─▒yormu┼č.belirtilerini ise b├Âyle yazd─▒.

(┼×├Âyle ki ┼ču ana kadar en ├Ânemli semptomlar hepimizin bildi─či gibi ate┼č ve ├Âks├╝r├╝k t├╝ fakat art─▒k nezle gibi g├Âsteriyor kendini ki burun ak─▒nt─▒s─▒, terleme nadir kusma ve halsizlik devreye giriyor ├Âzellikle gen├žlerde bu ┼čekilde s├╝re├ž devam ediyor, bizce ├žift maske ve hijyen ger├žekten ├Ânemli tabi ­čÖĆ­čĆ╗)
Kusma terleme yok halsizlik ve burun ak─▒nt─▒s─▒ var bir gece s─▒rt─▒m a─čr─▒d─▒ bakalm bu ak┼čam ne olacak

Brunello Cicinelli

Z─▒p├ž─▒kt─▒ Eco┼č'un ├çileke┼č Anas─▒
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
8,906
Puanlar─▒
60
Onda sadece burun tikanikligi ve halsizlik kald─▒ ­čĄú
Bu ak┼čam da bakicam kendime e─čer s─▒rr─▒m yine agrirsa teste gidicem
Evden ├ž─▒kmadan vir├╝s bula┼čan tek insan olucam sanirm
Gey┼čan─▒n burnu t─▒kanm─▒┼č m─▒yd─▒ acaba ya hi├ž hat─▒rlam─▒yorum. Pff.. ├ľks├╝r├╝k ve s─▒rt a─čr─▒s─▒ demen beni korkuttu g├╝lom.
Bo─čazda ka┼č─▒nt─▒ g─▒c─▒k gibi var m─▒

KoalaMom

Anan─▒n Dibi ­čĄú
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,997
Puanlar─▒
60
Gey┼čan─▒n burnu t─▒kanm─▒┼č m─▒yd─▒ acaba ya hi├ž hat─▒rlam─▒yorum. Pff.. ├ľks├╝r├╝k ve s─▒rt a─čr─▒s─▒ demen beni korkuttu g├╝lom.
Bo─čazda ka┼č─▒nt─▒ g─▒c─▒k gibi var m─▒
Yok tubim bo─čaz─▒m hafif yand─▒ ┼čuan uanan yok de─či┼čik bir hal yaa
Cidden anlayam─▒yorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
├ťst