Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Sahte Tiramusu (Kedi Dili İle)

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Malzemeler

1,5 paket kedi dili

Kreması için;
1 litre süt
1 su bardağı şeker, ben küp kullandım toz şeker o gün evde bitmişti
2 yemek kaşığı un
1 yemek kaşığı buğday nişastası
1 yumurta sarısı
1 paket krem şanti

Krema güzelce pişirilir. Kedi dilleri sütle ıslatılarak kelepçeli kalıbın çevresine dizilir. Sonrasında tabana dizilir. Soğuyan kremanın üzerine 1 paket krem şanti eklenir ve çırpılır. Sonrasında kaç kat isteniyorsa kedi dili-krema şeklinde dizilir ve en son kremanın üzerine kakao elenir ve süslenir.

Ekli dosyayı görüntüle 4983Ekli dosyayı görüntüle 4984

Ekli dosyayı görüntüle 4990
Ekli dosyayı görüntüle 4985Ekli dosyayı görüntüle 4986Ekli dosyayı görüntüle 4987Ekli dosyayı görüntüle 4989Ekli dosyayı görüntüle 4991Ekli dosyayı görüntüle 4992
Ekli dosyayı görüntüle 4988
Ekli dosyayı görüntüle 4993Ekli dosyayı görüntüle 4994Ekli dosyayı görüntüle 4995Ekli dosyayı görüntüle 4996Ekli dosyayı görüntüle 4997Ekli dosyayı görüntüle 4998Ekli dosyayı görüntüle 4999Ekli dosyayı görüntüle 5001

Ekli dosyayı görüntüle 5000
Demek o efso sunumu bu sekilde yaptın Büşüm 😍 helal sana valla ellerine sağlık malum kalıbı kullanmissin gibi olmus 🙈😂😍

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6