Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

Saç Kremini Nasıl Kullanmalıyız ve Neden Kullanmalıyız?

imzaben

Eyeliner gibiyim çekemiyolar..
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Copy of Copy of In Loving Memory - Cecily Tyson - Made with PosterMyWall (2).jpg

Şaç kremini nasıl kullanmalıyız?

Şampuanlama sonrası, avucumuza saçımızın uzunluğuna ve kalınlığına göre ölçülü döküp, saçlarımızın uçlarına sürüyoruz.. Diplerinize değdirmemeye özen gösterin.. Çünkü diplere temas eder ve iyi durulanmaz ise saçın dökülmesine neden olursunuz..

Peki saç kreminin amacı nedir neden kullanmalıyız?

Saç kreminin amacı; saçlarımızı kırılmalara, yıpranmalara ve kopmalara karşı korumak ve daha sağlıklı görünmesini sağlamaktır.. Saç kremi, saçları yumuşatır ve kolay taranmasını da sağlar.. Saçların kaybettiği nemi ve parlaklığı geri kazandırır.. Özellikle saçlarında boya veya herhangi bir işlem olan saçların daha çok kreme ihtiyacı vardır.. Çünkü bu tarz işlemler saçı kurutur, matlaştırır ve yıpratır..

Moderatörün son düzenlenenleri:

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 4563

Şaç kremini nasıl kullanmalıyız?

Şampuanlama sonrası, avucumuza saçımızın uzunluğuna ve kalınlığına göre ölçülü döküp, saçlarımızın uçlarına sürüyoruz.. Diplerinize değdirmemeye özen gösterin.. Çünkü diplere temas eder ve iyi durulanmaz ise saçın dökülmesine neden olursunuz..

Peki saç kreminin amacı nedir neden kullanmalıyız?

Saç kreminin amacı; saçlarımızı kırılmalara, yıpranmalara ve kopmalara karşı korumak ve daha sağlıklı görünmesini sağlamaktır.. Saç kremi, saçları yumuşatır ve kolay taranmasını da sağlar.. Saçların kaybettiği nemi ve parlaklığı geri kazandırır.. Özellikle saçlarında boya veya herhangi bir işlem olan saçların daha çok kreme ihtiyacı vardır.. Çünkü bu tarz işlemler saçı kurutur, matlaştırır ve yıpratır..
Özellikle boyadan sonra boyalı saçlar gür ve kıvırcık saçların mutlaka kullanması gerek bence cidden krem bir kurtarıcı 😍😍

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Bende ya krem elim kolum 🤣 tatile giderken bile yanımda hep götürürüm otellerin kremi kazık gibi yapıyor
aayy o konuda okadar haklısın kii şampuanımı da kremimi de yanımda götürürüm hep otellerin ki cidden hiç iyi değil.. en iyi otele bile gitsen aynı şampuanı kazık gibi yapyor kremi hiç bir şekilde saçı yumuşatmıyor berbat yani çok haklısın :k47:
annem benim krem kullandığımı bildiğinden annemlere yazlığa gidiceğim zaman önceden hazırlıyor benim şampuanımı kremimi alıp banyoya koyuyo canım annemm ❤️ bitek yazlığa giderken şampuan ve krem götürmüyorum onun dışında gittiğim heryerde yanımda götürürüm şampuan krem saç yağım hebisi yanımdadır f14

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
aayy o konuda okadar haklısın kii şampuanımı da kremimi de yanımda götürürüm hep otellerin ki cidden hiç iyi değil.. en iyi otele bile gitsen aynı şampuanı kazık gibi yapyor kremi hiç bir şekilde saçı yumuşatmıyor berbat yani çok haklısın :k47:
annem benim krem kullandığımı bildiğinden annemlere yazlığa gidiceğim zaman önceden hazırlıyor benim şampuanımı kremimi alıp banyoya koyuyo canım annemm ❤️ bitek yazlığa giderken şampuan ve krem götürmüyorum onun dışında gittiğim heryerde yanımda götürürüm şampuan krem saç yağım hebisi yanımdadır f14
Bende öyleyim kuzum. Her otelin ki kötü. Sadece adana da kaldığım otelin kremini denemiştim ay pamuk gibiydi ya bak kaç otelde kaldım ama orasınınki harikaydı. 😂 Annemde oyle köyde evimiz var ayriyetten annem bana kardeşime hep ayrı ayrı şampuan krem alıp koyuyor. Ah canımız analar 😍

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Bende öyleyim kuzum. Her otelin ki kötü. Sadece adana da kaldığım otelin kremini denemiştim ay pamuk gibiydi ya bak kaç otelde kaldım ama orasınınki harikaydı. 😂 Annemde oyle köyde evimiz var ayriyetten annem bana kardeşime hep ayrı ayrı şampuan krem alıp koyuyor. Ah canımız analar 😍
Vaayy adanaya bakk sen helal olsunn😍

Aah biricik analarimiz analar boyle iste yildizim hakki odenmez ❤️

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6