Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Penye İpten Sepet Yapımı (Amigurumi Tavşanlı)

BÜŞRA

07.09.2020 🐣❤️
Yönetici
Yönetici
Üye
Herkese merhabalar sevgili kadının kalbi üyeleri 😍
Kızımın şifonyerinin üzerine minik eşyalarını koymak için bir sepet almak yerine örmek istedim, biraz araştırınca çok tatlı şeyler gördüm ve hemen kollarımı sıvadım 😍
Penye ip ve kalın bir tığ ile 1 günde bitirebileceğiniz çok kolay bir yöntemle sepet ördüm. Çevresine de hayal gücüme göre sepetin ölçümlerini alarak tavşan tasarladım 😍 umarım beğenirsiniz.

DCA91134-99F5-4FBC-AD19-0F915C340507.jpegF4C66D2E-21A1-409D-8671-4AF95CC8C5D2.jpegCDAEF075-9E93-412E-A8EF-A609BD7AE1F5.jpegDAE3F651-955A-473F-9752-2FB990210442.jpeg0D8D2CF0-7219-4272-8088-9327D93CE5D8.jpeg

Taban Tarif

İlk olarak sihirli halka yapıyoruz yani ipi iki defa parmağımıza dolayıp o halkanın içine beş defa sık iğne yapıyoruz, bu 1. sıra.
Daha sonra yapmış olduğumuz beş sık iğnenin herbirine çift batıyoruz, bu da 2. sıra.
3.sırada tekrar çift batıyoruz hepsine
4.sırada tek batıyoruz
5.sırada iki tek bir çift yapıyoruz
6.sırada üç tek bir çift yapıyoruz
7.sırada her deliğe tek batıyoruz
8.sırada üç tek bir çift
9.sırada dört tek bir çift
10.sıra her deliğe tek batıyoruz ve tabanı bitiriyoruz. Duvara geçerken tabandaki her ilmeğe bir sıra boyunca ilmek kaydırma yaparak üst kata çıkmak için zemini hazırlıyoruz. Hazırladığımız zeminde her ilmeğin ortasına batarak başak modeli verecek şekilde istediğimiz yükseklikte sepetimizi örüyoruz ☺

Son düzenleme:

Eslemm

27.10.2020 🕊
Doğa Sever Üye
Üye
Herkese merhabalar sevgili kadının kalbi üyeleri 😍
Kızımın şifonyerinin üzerine minik eşyalarını koymak için bir sepet almak yerine örmek istedim, biraz araştırınca çok tatlı şeyler gördüm ve hemen kollarımı sıvadım 😍
Penye ip ve kalın bir tığ ile 1 günde bitirebileceğiniz çok kolay bir yöntemle sepet ördüm. Çevresine de hayal gücüme göre sepetin ölçümlerini alarak tavşan tasarladım 😍 umarım beğenirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 1363Ekli dosyayı görüntüle 1364Ekli dosyayı görüntüle 1365Ekli dosyayı görüntüle 1366Ekli dosyayı görüntüle 1367

Taban Tarif

İlk olarak sihirli halka yapıyoruz yani ipi iki defa parmağımıza dolayıp o halkanın içine beş defa sık iğne yapıyoruz, bu 1. sıra.
Daha sonra yapmış olduğumuz beş sık iğnenin herbirine çift batıyoruz, bu da 2. sıra.
3.sırada tekrar çift batıyoruz hepsine
4.sırada tek batıyoruz
5.sırada iki tek bir çift yapıyoruz
6.sırada üç tek bir çift yapıyoruz
7.sırada her deliğe tek batıyoruz
8.sırada üç tek bir çift
9.sırada dört tek bir çift
10.sıra her deliğe tek batıyoruz ve tabanı bitiriyoruz. Duvara geçerken tabandaki her ilmeğe bir sıra boyunca ilmek kaydırma yaparak üst kata çıkmak için zemini hazırlıyoruz. Hazırladığımız zeminde her ilmeğin ortasına batarak başak modeli verecek şekilde istediğimiz yükseklikte sepetimizi örüyoruz ☺
Yaaa çokk tatlışşş olmuş bayıldımmmmm 😍 güzel günlerde kullanın canım 😘

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8