Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )

Patatesli Çipura (Fırında)

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Herkese merhabalarr
Her hafta sonu ritüelimiz haline gelen fırında balığı bu hafta da yaptık bu sefer yaparken fotoğraflarını çekeyim sizlerle de paylaşayım dedim 🥰
Özellikle hamile olduğumu öğrendiğimden beri haftada 1 kere mutlaka balık yiyorum :k35:

Malzemeler
2 adet çipura
3-4 adet patates

Sos için
1 çay bardağı zeytinyağı
1 limonun suyu
1 tatlı kaşığı kırmızı biber
1 tatlı kaşığı kekik
1 tatlı kaşığı tuz
3-4 diş sarımsak (ben taze sarımsak kullandım çok seviyorum ❤️)

Yapılışı
Balıkları temizledikten sonra üzerine 2-3 çizik atıp hazırladığımız sosu içine dışına fırça yardımıyla sürüyoruz. Fırın tepsimize patatesleri dizip üzerine kalan sosu döküp iyice yediriyoruz. Balıkları üzerine yerleştirip önceden ısıttığımız fırında 180 derecede 1 saat pişiriyoruz 😍

Ben balığın yanına soğanı çok yakıştırdığım için en çok soğan salatası yapıyorum ❤️

Soğan Salatası Tarifi
1 adet orta boy soğan
2 adet domates
Yarım demet maydanoz
1 adet salatalık
Sumak
Tuz
Limon

Soğanları doğradıktan sonra üzerine tuz ve sumak atılarak iyice yoğurulur. Doğradığımız domates, salatalık ve maydonozu da ekleyip güzelce karıştırın. Üzerine bol bol limon sıkın ve afiyet olsun 😍

3F4C6758-2BDB-4E5E-B4A5-B6579A804F83.jpegBB8AD139-CD0C-46F6-9116-E8894D9931DB.jpeg

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Herkese merhabalarr
Her hafta sonu ritüelimiz haline gelen fırında balığı bu hafta da yaptık bu sefer yaparken fotoğraflarını çekeyim sizlerle de paylaşayım dedim 🥰
Özellikle hamile olduğumu öğrendiğimden beri haftada 1 kere mutlaka balık yiyorum :k35:

Malzemeler
2 adet çipura
3-4 adet patates

Sos için
1 çay bardağı zeytinyağı
1 limonun suyu
1 tatlı kaşığı kekik
1 tatlı kaşığı tuz
3-4 diş sarımsak (ben taze sarımsak kullandım çok seviyorum ❤)

Yapılışı
Balıkları temizledikten sonra üzerine 2-3 çizik atıp hazırladığımız sosu içine dışına fırça yardımıyla sürüyoruz. Fırın tepsimize patatesleri dizip üzerine kalan sosu döküp iyice yediriyoruz. Balıkları üzerine yerleştirip önceden ısıttığımız fırında 180 derecede 1 saat pişiriyoruz 😍

Ben balığın yanına soğanı çok yakıştırdığım için en çok soğan salatası yapıyorum ❤

Soğan Salatası Tarifi
1 adet orta boy soğan
2 adet domates
Yarım demet maydanoz
1 adet salatalık
Sumak
Tuz
Limon

Soğanları doğradıktan sonra üzerine tuz ve sumak atılarak iyice yoğurulur. Doğradığımız domates, salatalık ve maydonozu da ekleyip güzelce karıştırın. Üzerine bol bol limon sıkın ve afiyet olsun 😍

Ekli dosyayı görüntüle 842Ekli dosyayı görüntüle 843
Oyy büşüm bayıldım afiyet şifa olsun ellerine sağlık 😍👍

Mere de Zeyd

Anne Üye
Herkese merhabalarr

Malzemeler
2 adet çipura
3-4 adet patates

Sos için
1 çay bardağı zeytinyağı
1 limonun suyu
1 tatlı kaşığı kekik
1 tatlı kaşığı tuz
3-4 diş sarımsak (ben taze sarımsak kullandım çok seviyorum ❤️)

Yapılışı

Ben balığın yanına soğanı çok yakıştırdığım için en çok soğan salatası yapıyorum ❤️

Soğan Salatası Tarifi
1 adet orta boy soğan
2 adet domates
Yarım demet maydanoz
1 adet salatalık
Sumak
Tuz
Limon

Ellerine saglik canim ,afiyet olsun 🥰

hulyaca

Mevsim 💜
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Herkese merhabalarr

Malzemeler
2 adet çipura
3-4 adet patates

Sos için
1 çay bardağı zeytinyağı
1 limonun suyu
1 tatlı kaşığı kekik
1 tatlı kaşığı tuz
3-4 diş sarımsak (ben taze sarımsak kullandım çok seviyorum ❤)

Yapılışı

Ben balığın yanına soğanı çok yakıştırdığım için en çok soğan salatası yapıyorum ❤

Soğan Salatası Tarifi
1 adet orta boy soğan
2 adet domates
Yarım demet maydanoz
1 adet salatalık
Sumak
Tuz
Limon

Yapacağım yapacağım derken doğum yaptım hâlâ yapamadım şunu ya 😅 nerden girdim buraya canım çekti 😋🤪 diyetteyim diye galiba 😅
En yakın zamanda yapacağım ama. Ellerine sağlık canım 🤩🤩😘

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6