Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Parfum delisi olanlar buraya :)

Nuray

Anne Üye
Doğa Sever Üye
ben bi parfüm keşfettim dün.. yok böyle müthiş bi koku bayıldımm kokusuna.. ama çok pahalı.. :k37:
açık parfümünü araştırıcam inşallah orjinale benzer bulurum.. f14
yeni keşfim Jimmy choo parfüm.. ❤

Son düzenleme:

Nuray

Anne Üye
Doğa Sever Üye
bi parfüm daha var onu yazmayı unutmuşumm :k44:
şipre çiçek diye geçiyo bu koku okadar parfüm kullandım ama içlerinde en kaliteli koku bunun kii
namı diğer chanel chance bundan bi 6 sene önce yeni evliyim tabi miray olmayınca sadece kendime alışveriş yapıyorum ozamanlar trendyoldan almıştım ozamanın parasıyla 400 yetale vermiştim ama 1 sene kullandım baya kalıcı bi koku baya gitti tabi bidaa alim dedim emmee acayip zamlanmıştı 1 sene sonra 600 tele falandı alamam dedim alamadım açık parfüm olarak da aldığım tek koku napalım açık parfümüyle idare ediyorum.. kokusu beni bitiriyo acayip mutlu ediyo bağımlıklık yapıyo bende bu kokuu.. şuanda 800 telecik indirimli hali bide.. altın gibin değer görüyo mubarek nerdeyse bi ev kirası ediyo.. nerdee 400 teleye almak üstüne bi 400 daha koyup anca alabiliyos f19
yanlız ben bunu yazdıktan sonra yine zamcık gelmiş şuanda 1,200 telecik indirimli hali :k48:
ay yok yaa okadar para verilmez bi parfüme yok yani.. uçmuş resmen fiyatlar.. :k8:

MY MIRACLE

Oluruna bırakırım, olmadı bırakırım..
Anne Üye
Moderatör
yanlız ben bunu yazdıktan sonra yine zamcık gelmiş şuanda 1,200 telecik indirimli hali :k48:
ay yok yaa okadar para verilmez bi parfüme yok yani.. uçmuş resmen fiyatlar.. :k8:
En iyisi tütün kolonyası ve hacı misi çok kalıcı ve ucuz 🤣🤣🤣

Nuray

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Hatunlar bu akşam üzeri dp ye gittim jimmy choo ya bakmak için ama başka bi parfumle ayrıldım dp den gucci guilty diye bi parfüm aldım ordaki kız bana bence size en çok yakışacak koku bu benim fikrim tabi siz bilirsiniz dedi ve denememi istedi.. denememle almam bir oldu resmen çok begendim aldım ve çıktım dp den.. aklım jimmy choo da kaldi ama bunu aldım bakalım nasıl cikicak kullanıp gorucez :k17:

Son düzenleme:

Nuray

Anne Üye
Doğa Sever Üye
gucci aldım dp den ama kokmuyo yaa jimmy choo alsaydım keske :k37:
dp den aldığım parfümler böyle kalıcı olmuyo hiç ya bargellodan aldıklarım daha kaliciydi jimmy choo dp de varmış bitek ondan gittim oraya huufff.. yok mu şöyle aranızda parfümler hakkında konuşacağım kimse kendi kendime konuşuyorum sanki nurayın bloğu gibi bişey oldu burası f19

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8