Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

Pantene onarici keratin sac bakım yağı

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Üye
Aynen yağlar uzun süre oluyor. Valla saçım gözüme güzel gelirse daha mutlu oluyorum her sprey de iyi gelmiyor
Hepimiz oyleyiz yildizim aynaya baktigimizda saclarimiz soyle bakimli tertemiz puruzsuz gorunuyorsa kendimizi iyi hissediyoruz gercekten 💕

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Üye
Kız bebek şampuanı iyi mi geliyor 🤩
Saci dokecek olan maddeleri icermiyo yildizim sabun deterjan turevi hicbisey icermiyo dolayisiyle dokmuyoda 🤩 ben johnsons tavsiye ederim yumusacik yapıyo oyle cok köpürmuyo kimyasal olmadigindan ama cok guzel ve cok nazik temizliyor saci.. Ben daha önce sacimin yaglanmasindan sikayetci olurdum sabah yikasam aksamina yaglaniyodu sacim artik yaglanma nedir unuttum yaglanmasina yakin yikandigimdan yaglandigini hic göremiyorum sacimin🤣🤣 ve eskiden dus sirasinda cok dokulurdu artik dokulmuyo ben bide sac kremide kullaniyorum yanında uçlarına suruyorum duruluyorum sonra sacimi dustan cikinca havluyla islakligini aldıktan sonrada yag sürüyorum uclarina pamikk gibi oluyo valla🥰

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 4025

Merhaba hanimlar size bu sac yagindan bahsetmek istiyorum biraz.. Bu markanin argan yagi da mevcut onuda cok kullandim birde elseve in mucizevi yagini kullaniyorum severek bu onarici yağı dun aldım ve dus alip nemli saclarima uyguladım.. Kurutup sekil verdigimde inanilmaz yumusak ve parlak duruyodu saçlarım.. Daha once bu yağı hic kullanmamistim argan yağını kullaniyordum bunu ilkkez kullandım etkisine bayildim.. Benim favori sac yağım artik budur 🤩kesinlikle tavsiye ederim 💕
Kullanıyorum memnunum imzoşum 🥰♥️♥️
Elseve Mucizevi yağ ı bir tık fazla beğeniyorum ama bu da müthiş f25

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Saci dokecek olan maddeleri icermiyo yildizim sabun deterjan turevi hicbisey icermiyo dolayisiyle dokmuyoda 🤩 ben johnsons tavsiye ederim yumusacik yapıyo oyle cok köpürmuyo kimyasal olmadigindan ama cok guzel ve cok nazik temizliyor saci.. Ben daha önce sacimin yaglanmasindan sikayetci olurdum sabah yikasam aksamina yaglaniyodu sacim artik yaglanma nedir unuttum yaglanmasina yakin yikandigimdan yaglandigini hic göremiyorum sacimin🤣🤣 ve eskiden dus sirasinda cok dokulurdu artik dokulmuyo ben bide sac kremide kullaniyorum yanında uçlarına suruyorum duruluyorum sonra sacimi dustan cikinca havluyla islakligini aldıktan sonrada yag sürüyorum uclarina pamikk gibi oluyo valla🥰
Bunu hemen deniyorum kuzum çok teşekkür ederim 🥰

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6