Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Muhabbet kuşu

Nur

Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Yaa yerim ama ben hu selcugu maşallah kuzuma 😍 resmen aile olmuş sizde bizimki de her şeye geliyor ama senin Selçuk maşallah 🤩 benimkinin en sevdiğim. Şeyi cam açık olsun çıkmıyor bazen cam siliyorum balkon yıkıyorum cam kapı açık olduğu yerde duruyor beni izliyor 🤣
yaaa çok alışmış demekkii sana yanından ayrılmayışı çok iyi yıldızımm yaa yerim onu benn f14 aynanın karşısında benimki selçuukk gel bakiim geell diyo kendi kendini çağırıyo delii f19 ben çok korkuyorum cam açtığım zaman selçuğu kafesine kapatıyorum mazallah kaçar gider sonra çok ağlarım diye :k37: senin paşanın kaçmayışı çok iyiymiş yıldızımm. Nazar değmesin hep daim olsun varlıkları inşallah f14❤️

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
yaaa çok alışmış demekkii sana yanından ayrılmayışı çok iyi yıldızımm yaa yerim onu benn f14 aynanın karşısında benimki selçuukk gel bakiim geell diyo kendi kendini çağırıyo delii f19 ben çok korkuyorum cam açtığım zaman selçuğu kafesine kapatıyorum mazallah kaçar gider sonra çok ağlarım diye :k37: senin paşanın kaçmayışı çok iyiymiş yıldızımm. Nazar değmesin hep daim olsun varlıkları inşallah f14❤️
Alıştı canım. Maşallah ama korkuyorum anlık camdan gider eder diye mümkün olduğunca dikkat ediyorum 🥰 Yaa aynadan bide kendini ki çağırıyor maşallah akıllı bıdık

• Komik
Tepkiler: Nur

Nur

Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Alıştı canım. Maşallah ama korkuyorum anlık camdan gider eder diye mümkün olduğunca dikkat ediyorum 🥰 Yaa aynadan bide kendini ki çağırıyor maşallah akıllı bıdık
Kendini görüyor orda gel bakim gel gel selcuuukk diyo😂😂 bide kabartiyo tuyleri boyle yakalayip öpüyorum dayanamiyorum😋

Dikkst et yildizim ya gercekten bende korkuyorum gider diye🙈

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Kendini görüyor orda gel bakim gel gel selcuuukk diyo😂😂 bide kabartiyo tuyleri boyle yakalayip öpüyorum dayanamiyorum😋

Dikkst et yildizim ya gercekten bende korkuyorum gider diye🙈
Yaa maşallah 🤩 kabarinca çok tatlı oluyorlar 🤩

Dikkat ediyorum kuzum Allah korusun inşallah

• Beğen
Tepkiler: Nur
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6