Aram覺za Ho Geldin, Kad覺n覺n Kalbi | Her ey Kad覺n覺n Kalbinde Balar!

T羹rkiye'nin en iyi kad覺n sitesinde, Astroloji, sal覺kl覺 yaam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i癟erie sahip sosyal kad覺n portal覺ndas覺n. Hissetmek istediin t羹m duygulara uzak kalma sadece 羹ye olarak aram覺za kat覺l.

Akl覺nda Olanlar覺 Sor

T羹m sorular覺n覺za birlikte 癟繹z羹m arayal覺m, derdinizi paylaal覺m.

G羹ndemde Olanlar

Bug羹n Kad覺n覺n Kalbinde neler yeni k覺saca g繹z atmak ister misin?

襤letiim ve Destek

Bizimle iletiime ge癟mekten 癟ekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g羹癟l羹 bir destek sistemi var.

• * T羹m yelerimizin Bayram覺n覺 en i癟trn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Minik Adam覺m Karan beye kavuma hikayem 予予

Starella

S羹per Moderat繹r
ye
Kat覺l覺m
30 Mar 2020
Tepki puan覺
12,743
Puanlar覺
150
Ben oluma t羹p bebek tedavisi ile hamile kald覺m. Ve 4. Transferimde oldu. Acaba erken mi doar tansiyonum y羹kselir mi eker y羹ksek mi devam eder diye korkarken 37. Haftaya geldim 予 ve oluum gram doum belirtisi vermedi anas覺n覺n kuzusu. Tabi 35 haftadan sonra bende bir su gibi ak覺nt覺 balad覺 bu ak覺nt覺 azar azar g羹nde 4 kere faland覺. Ben bunu hamilelikte son haftalara geldik diye normal sand覺m ki meer suyum s覺z覺nt覺 yap覺yormu. 35 den sonra her kontrolde bebek kilo al覺m覺 durmaya su normal seviyeye d繹nmeye balad覺 ki benim suyum hep fazlayd覺. Neyse 37. Hafta kontrol羹nde doktora b繹yle birey olduunu enfeksiyon mu diye sorduumda yapt覺覺 kontrolde su s覺z覺nt覺s覺 olduunu s繹yledi. Tabi doktor hemen antibiyotik verdi ve bir s羹re sadece tuvalet d覺覺nda kalkmama mi s繹yledi. Her g羹n de gelen su miktar覺n覺 ka癟 kere geldiini s繹yle dedi. Kontrol g羹n羹 su artmaya balad覺 sadece 3 g羹n dayanabildim 癟羹nk羹 bebeim art覺k kilo alm覺yor ve hareket yavalamaya balad覺. Cuma g羹n羹 38+3 de ogun i癟in alal覺m dedi ama ben haz覺r deildim korktum ertesi g羹n olmas覺n覺 s繹yledim. Ama beni de s覺k覺ca tembihledi. Ertesi g羹n 9 da hemen douma al覺nd覺m. Sezeryan doum oldu normal olmas覺 癟ok zordu. Tabi buraya kadar ben rahatt覺m ama ameliyathane ye girene kadar beni Bi ka癟 g羹n 繹nce korkuttular. Ama siz sakin korkmay覺n anam dourmakta birey yokmu. Ben o korkuyla anestezi yap覺l覺rken stresim artt覺 ve sedyeye yat覺p aletler balan覺nca tansiyon kalp at覺覺 y羹kselmeye balad覺. Doktorun da ileme balama an覺nda meer fena olmuum tan覺y覺n kalp at覺覺 hersey f覺rlam覺 tan覺 bu s羹rede 5 sakinletirici ine bana m覺s覺n dememi en son uyutmuslar beni. Bebeimi 癟覺kar覺rken uyandirdilar g繹sterip geri uyuttular. Sonras覺 uyandirmislar ben tabi birey hat覺rlam覺yorum o sakinlestirriciler 2 3 g羹n beni kedi gibi yapt覺 不不
Ben b繹yle kavutum oluuma. 羹k羹r ikimizde 癟ok iyiydik. Ama benden tavsiye hi癟 korkmay覺n kimsenin hamilelii doumu bir deilmi meer. Ben 癟ok rahat doum ge癟irdim ve sonras覺 da 癟ok iyiydi 羹k羹r. Ben hem epidural hem spinal anestezi oldum. Epidural den bana 2 g羹n ila癟 verdiler ne ar覺m ne s覺z覺m oldu doum yapt覺覺m g羹n akam ayaa kalkt覺m 羹k羹r ve eve gelince de hi癟 yatmad覺m desem yeri.
Allah herkese g羹zel hamilelik ve g羹zel doumlar nasip etsin. Hep sakin olun sonu癟ta kimsenin i癟inde kalmayacak 不不

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
st