Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Kyani Hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu işten cidden iyi para kazanan var mı?

emelekinci

Üye
Merhabalar arada bir çevremdeki insanlar bana bu iş için önerilere bulunuyorlar. Gerçekten çalışırsan güzel kazancı varmış bu işin ama ben bu işi yapabilirmiyim sorusu kafamda bunun nedeni ise günümün büyük bölümünü evde geçirmem.nasıl yaparım bilmiyorum. Kyani işini bilen yardımcı olsun.

Bi de ürünleri tamamen doğal bazlıymış koruyucu falan yokmuş ve bu sadece satış amaçlı değilmiş tavsiye olarak insanlara sunuyormuşsun kendin kullandıktan sonra faydasını görünce insanlarda zaten alıyormuş.

Diloş

Arsız arzis dolaşıyor 😈😂😂😂
Doğa Sever Üye
Bir bilgim yok ufak araştırma yaptım ama kalp hastalıklarınakli iyi geliyormuş
Peki doktor onaylı mı?
Piyasa da merdiven altı ürünler çok bulunuyor

minikas

Doğa Sever Üye
Üye
Merhabalar tekrardan ve hoşgeldiniz,
Kyani, Oriflame, Avon vb. firmalar ile ilgili bir yazı okumuştum. Bu araştırma yazısına göre bu tip satış yapan markalar aslında satıcı olarak seçtikleri kişilerden kazanıyormuş parayı. Zaten üye olur olmaz yeni üyeler yapmanız için baskıları oluyor.

Düşününce ve çevremizdeki satıcıları inceleyince zaten biraz anlayabiliriz sanırım. Genelde satışlarda belirli bir kota koyuyorlar ve kota tamamlarsan şu hediye bu hediye... Kota doldurmak için bu sefer satıcı olan kişi ihtiyacı olmayan ürünleri alıyor. Ben bu işten batanıda gördüm.

Şahsi görüşüm bu tip oluşumlara çokta bulaşmamak. Zaten yakanıza illet gibi yapışıyor size üye yapan bir üst kişi... Satış yap üye yap... Bilmem kim gümüş üye, altında araba var vs...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8