Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Popüler Konu Kolajenin cilde baya yararı varmış

derindeniz

Üye
İlaç v.s kullanmadan cildimi nasıl daha sağlıklı hale getiririm diye araştırma yaptım arkadaşlar. Bu konudaki araştırmalarımda karşıma hep kolajen çıktı. Vücut için ciltten saça kadar bi çok bölgede oldukça önemli olan kolajenin eksik kalmaması için takviye arayışındayken de kyani nin hl5 ürününü kullanmaya başladım. Kullanmadan önce inanmazdım ama gerçekten de fark edilebilir şekilde etkisini kısa sürede görmek mümkün. Sizin de kolajen için kullandığınız ürünler var mı ??

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
İlaç v.s kullanmadan cildimi nasıl daha sağlıklı hale getiririm diye araştırma yaptım arkadaşlar. Bu konudaki araştırmalarımda karşıma hep kolajen çıktı. Vücut için ciltten saça kadar bi çok bölgede oldukça önemli olan kolajenin eksik kalmaması için takviye arayışındayken de kyani nin hl5 ürününü kullanmaya başladım. Kullanmadan önce inanmazdım ama gerçekten de fark edilebilir şekilde etkisini kısa sürede görmek mümkün. Sizin de kolajen için kullandığınız ürünler var mı ??
Ben hiç kullanmadım ama bir ara düşünmüştüm bana da eczaneci kyani önermişti. Etki girmene sevindim canım 🥰

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6