Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Popüler Konu KÖH (Kertenkele Özel Harekat)- The Yürekli Yiğidolar'ın Buluşma Merkezi 💪🏻👊🏻🦎

DeliBirHatun

Beni benden alırsan seni sana bırakmam 👊
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Ben üç gündür görmüyorum çocuklarımı doyurup tavuklara bakıp gerisi full yatıyorum anama bile gidemedim aşşırı yorgunluk hissi var
Kendi yazdığım mesaja kim bu üç gündür çocuğunu görmuyomuş eyvah dedim bi baktım ben yazmışım f29 orada ev işlerini görmüyorum demek istemiştim kendi yazdığımı kendim bile yanlış anladığıma göre kafa binbesyuz f3

Sibel

Anne Üye
Kızlar Didem daha iyiye gidiyor inşallah, sezaryen olduğu için ağrıları var biraz. Bebeğinin yanına gidip geliyor gün içerisinde. Bebeğimiz çok şükür kendi kendine nefes alabiliyormuş ve bu çok iyi bir gelişmeymiş doktor söylemiş. Çok şükür bin şükür 😍😍❤❤🙏🙏 Daha da iyi olacaklar inşallah 🙏🙏 1830 gram 41 cm doğdu güzel Mira’mız, 2020 yılına yetişti, hamile kalmaya çalıştığımız zamanlarda ben hep diyordum Didem ikimizde 2020 de doğuracağız diye o mayısta öğrenince hamileliğini 2021 ocağa kaldı demiştik ama Mira bize sürpriz yaptı hayallerimizi gerçekleştirdi. Kendiside güzelce toparlanıp annesiyle evine gidecek inşallah 🙏❤❤
Oyy maşallah toparlar hemen merak etmeyin, benim oğlum 2400 doğdu ama öncesinde ciğer geliştirici olduğumuz için küvöze girmedi bile, o da 2 kiloyu geçince çıkar kız bebekler daha da güçlü oluyormuş diye biliyorum, Allah sağlıkla kavuştursun bebişle annesini inş

BÜŞRA

07.09.2020 🐣❤️
Yönetici
Yönetici
Üye
Oyy maşallah toparlar hemen merak etmeyin, benim oğlum 2400 doğdu ama öncesinde ciğer geliştirici olduğumuz için küvöze girmedi bile, o da 2 kiloyu geçince çıkar kız bebekler daha da güçlü oluyormuş diye biliyorum, Allah sağlıkla kavuştursun bebişle annesini inş
Amin inşallah canımmm 🙏🙏🙏

Sibel

Anne Üye
Kendi yazdığım mesaja kim bu üç gündür çocuğunu görmuyomuş eyvah dedim bi baktım ben yazmışım f29 orada ev işlerini görmüyorum demek istemiştim kendi yazdığımı kendim bile yanlış anladığıma göre kafa binbesyuz f3
Ben anladım sorun yok 😂 ben de üstünkörü yapıyorum temizliği filan ama bebekle uğraşmaktan o bile yoruyor hiç temizlik yapmasam da yemek bulaşır çamaşır onlar bile çok zaman alıyor bedenen olduğu kadar ruhen de yoruldum gibi

DeliBirHatun

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Ben anladım sorun yok 😂 ben de üstünkörü yapıyorum temizliği filan ama bebekle uğraşmaktan o bile yoruyor hiç temizlik yapmasam da yemek bulaşır çamaşır onlar bile çok zaman alıyor bedenen olduğu kadar ruhen de yoruldum gibi
Rabbim güç kuvvet kolaylık versin canım bebekle çok zor heleki teksen olduğu kadar napacan iyi olunda. Ben bide bir yaşına kadar elimde yıkadım kıyafetlerini ikisininde makineye atmadım az bi uykuya dalsa hemen banyoya çamaşır yıkamaya. Geçmez sandığımız günler su misali geçiyor çok çabuk büyüyorlar

DeliBirHatun

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Benimde ciğer geliştirici vurdukları için kuvöze almamislardi 2küsürdü benimde kilosu. Yeterki canları sağ olsun güzel kizimizda kuvözde kendini toparlicak annesine kavuşacak insaAllah BÜŞRA D1DEM

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8