Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Popüler Konu KÖH (Kertenkele Özel Harekat)- The Yürekli Yiğidolar'ın Buluşma Merkezi 💪🏻👊🏻🦎

MY MIRACLE

Oluruna bırakırım, olmadı bırakırım..
Anne Üye
Moderatör
Adamın her yaptığı batıyor sanırım benim de hobilerim arasında şen dul olmak var f29

Lorikim herkesin gebelik belirtisi farklı oluyor ben 9 ay hiç bulantı ve göğüs hassasiyeti de yaşamadım mesela. O yüzden herşey gebelik belirtisi olabilir şuan senin için. İnşallah vardır 🤲🏻

Ahah testere filmindeki psikopat adam 1 ben 2 f19
Erken testle mi yaptın hangi markayla yaptın bebişim

Benim mizahımdan olsa olsa trajik komedi olur piremsesim, güldürürken bir yandan kan dondurup dehşete düşürüyor hayatım f19
Gitsin karakolda yatsın nezarethanede Suriyelilerle birlikte yatsın forum87

Bende öyle düşünerekten çok üstüne gitmedim. Ama her faka basmasıyla daha da profesyonelleşiyor ve yakalamam zor oluyor forum79
Ömrümü sihirli annemde perileri kanıtlamaya çalışan Avni gibi geçiriyorum resmen

Pislik kıza ayarım zaten 🤦🏼‍♀️ ekstra takıntı yaptım. Adamın iş yeri de ziyarete açık bir alan değil ki gidip kolaçan edeyim etrafı 🤷🏼‍♀️

Oy maşallah 😍 bizimki de 2 gün sonra 4 aylık olacak.
Domates yedim fıstığım ondan sonra kan arttı. Yemek listemden takvim yaprakları gibi bir bir eksiliyor gıdalar en sonunda sadece su kalacak forum89

Ahahshd Sibelim instagram adresine girip arama motoruna tıklayıp her harfe tek tek bastım ilk kim çıkacak diye forum87forum108

Ay sana gelene kadar cevap yazmaktan parmaklarım yoruldu imzoşum nassın iyi misin f19
Aynen öyle güzel kaşlım. Beni çikolatadan ayırabilecek yegane şey evlattır sadece bu hayatta. Kendi sağlığım söz konusu olsa bile yerdim ama evlat başkaforum89
Çilekeş bir anayım

Pamuğum bende öyle düşünüyorum. O kadar da değildir yanlışlıkla tıklamıştır falan diye kapadım konuyu. Ama her faka basmasıyla daha da profesyonel hale geliyor karda yürüyüp izini belli etmemeye başladı. Kendini öyle birşey yapsam aramayı orda Mı bırakırım diye savundu düşün, 🤦🏼‍♀️
Yıllardır adama bela gibi çöke çöke kendi ellerimle profesyonel bir yılan yaratmış olabilirim.
Sihirli annemdeki avninin perileri kanıtlama çabası=benim Geyşamın zamparalıklarını kanıtlama çabam

Ajsjsh seni de şen dullar yönetim kurulu başkanı yapacağım sultanım :k47:f19
Anamın evi soğuk en iyisi sana kaçmak f5f19
Adamın her yaptıgı batıyorsa bilki o adamın beyin ölümü gerçekleşmiştir ama belki bi mucize olur dur bakalım hemen fişini çekip gömmeyek adamı 🤣

Brunello Cicinelli

🦎KÖH Emniyet Müdürü ve Merkez Başkanı🦎
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Adamın her yaptıgı batıyorsa bilki o adamın beyin ölümü gerçekleşmiştir ama belki bi mucize olur dur bakalım hemen fişini çekip gömmeyek adamı 🤣
Ulan topiği üstüne yapacağım her saatte buradasın helal olsun f5 f19
Dün ben meydan muharebesi başlatıp evden kovunca bugün çiçek alıp gelmiş. Kendimden zorla özür dilettirdim anlayacağın. Sevinmeli miyim şimdi ben 🤷🏼‍♀️:harika:

MY MIRACLE

Oluruna bırakırım, olmadı bırakırım..
Anne Üye
Moderatör
Ulan topiği üstüne yapacağım her saatte buradasın helal olsun f5 f19
Dün ben meydan muharebesi başlatıp evden kovunca bugün çiçek alıp gelmiş. Kendimden zorla özür dilettirdim anlayacağın. Sevinmeli miyim şimdi ben 🤷🏼‍♀️:harika:
Yok anam ben üstüme bişey yaptırmiyom sonra derdi beni buluyo 🤣 napiyim kız gündüz çok uyumuşum uyku tutmadi dolaniyom öyle instigram senin facebook benim burayida ihmal etmiyorum tabi 😄 çiçek iyidir hoştur ama boştur 😄 ben benim adama diyom bana çiçek falan alma soluyo yazık oluyo diyorum ben çiçege karşıyım. Ama òzür dilemek iyidir yalniz ne için òzür diledi şimdi onu anlamadim ben. 🤔 kadini tiweteerde arattıgı içinmi, seni kizdirıp evden kovulunca gidecek yeride yok öylesine göz boyamak içinmi, yoksa gerçekten seni üzdügü için pişman oldu ondanmi kafamda deli sorular 😒

Brunello Cicinelli

🦎KÖH Emniyet Müdürü ve Merkez Başkanı🦎
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Yok anam ben üstüme bişey yaptırmiyom sonra derdi beni buluyo 🤣 napiyim kız gündüz çok uyumuşum uyku tutmadi dolaniyom öyle instigram senin facebook benim burayida ihmal etmiyorum tabi 😄 çiçek iyidir hoştur ama boştur 😄 ben benim adama diyom bana çiçek falan alma soluyo yazık oluyo diyorum ben çiçege karşıyım. Ama òzür dilemek iyidir yalniz ne için òzür diledi şimdi onu anlamadim ben. 🤔 kadini tiweteerde arattıgı içinmi, seni kizdirıp evden kovulunca gidecek yeride yok öylesine göz boyamak içinmi, yoksa gerçekten seni üzdügü için pişman oldu ondanmi kafamda deli sorular 😒
Doğumdan sonra bir çiçek bile almadın diye ettiğim sitemleri düz adam olduğu için beyni çiçek almalısın çiçek almalısın diye algılıyor. Ondan çiçek. f19
Kızı arattığını kabul etmediği için genel bir özür diledi sanırım. Çiçeğin üstnde eski mutlu günlerimize dönmek dileğiyle beni affet yazmış f29

Rainbow3461

Anne Üye
Çok şükür canım bol bol çek içine kokusunu rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏💕 darısı da biz isteyenlere olsun😃

Hahahahh kız ne 56si o kesmez ajdhsh 😂
Amin kuzum benim 🤲❤ Inşallah canım Rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah Amin 🤲❤

Rainbow3461

Anne Üye
Adamın her yaptığı batıyor sanırım benim de hobilerim arasında şen dul olmak var f29

Lorikim herkesin gebelik belirtisi farklı oluyor ben 9 ay hiç bulantı ve göğüs hassasiyeti de yaşamadım mesela. O yüzden herşey gebelik belirtisi olabilir şuan senin için. İnşallah vardır 🤲🏻

Ahah testere filmindeki psikopat adam 1 ben 2 f19
Erken testle mi yaptın hangi markayla yaptın bebişim

Benim mizahımdan olsa olsa trajik komedi olur piremsesim, güldürürken bir yandan kan dondurup dehşete düşürüyor hayatım f19
Gitsin karakolda yatsın nezarethanede Suriyelilerle birlikte yatsın forum87

Bende öyle düşünerekten çok üstüne gitmedim. Ama her faka basmasıyla daha da profesyonelleşiyor ve yakalamam zor oluyor forum79
Ömrümü sihirli annemde perileri kanıtlamaya çalışan Avni gibi geçiriyorum resmen

Pislik kıza ayarım zaten 🤦🏼‍♀️ ekstra takıntı yaptım. Adamın iş yeri de ziyarete açık bir alan değil ki gidip kolaçan edeyim etrafı 🤷🏼‍♀️

Oy maşallah 😍 bizimki de 2 gün sonra 4 aylık olacak.
Domates yedim fıstığım ondan sonra kan arttı. Yemek listemden takvim yaprakları gibi bir bir eksiliyor gıdalar en sonunda sadece su kalacak forum89

Ahahshd Sibelim instagram adresine girip arama motoruna tıklayıp her harfe tek tek bastım ilk kim çıkacak diye forum87forum108

Ay sana gelene kadar cevap yazmaktan parmaklarım yoruldu imzoşum nassın iyi misin f19
Aynen öyle güzel kaşlım. Beni çikolatadan ayırabilecek yegane şey evlattır sadece bu hayatta. Kendi sağlığım söz konusu olsa bile yerdim ama evlat başkaforum89
Çilekeş bir anayım

Pamuğum bende öyle düşünüyorum. O kadar da değildir yanlışlıkla tıklamıştır falan diye kapadım konuyu. Ama her faka basmasıyla daha da profesyonel hale geliyor karda yürüyüp izini belli etmemeye başladı. Kendini öyle birşey yapsam aramayı orda Mı bırakırım diye savundu düşün, 🤦🏼‍♀️
Yıllardır adama bela gibi çöke çöke kendi ellerimle profesyonel bir yılan yaratmış olabilirim.
Sihirli annemdeki avninin perileri kanıtlama çabası=benim Geyşamın zamparalıklarını kanıtlama çabam

Ajsjsh seni de şen dullar yönetim kurulu başkanı yapacağım sultanım :k47:f19
Anamın evi soğuk en iyisi sana kaçmak f5f19
Hahaha evet çok aksiyon dolu zaten okurken içinde kayboluyorum hem uzuluyor hem sinirleniyor bir yandanda gülüyorum duygu karmasasi😂😂
Hahahah çok ağır olur o suriyeliler hemde hastane onlarla doluydu içim dışım suriyeli oldu üstelik doktor bana soru sordu sessiz cevap verdim beni suriyeli sandı ve arapça bisiler dedi o an aman Allahim suriyelileremi benziyorum yoksa dedim 😂😂 buda boyle bir ani oldu aklima geldi suriyeli deyince😂

Diloş

Arsız arzis dolaşıyor 😈😂😂😂
Doğa Sever Üye
Günaydın kizlar 🥰❤
Vallahi Helal olsun bacım sana
Bizim karılar bir doğum yaptı allah etmeye sanki uzaya gittiler 😆😆ne günaydın ne iyi akşamlar dediler uzayıp gittiler
Senin daha haftan dolmadan iki beben olmasına rağmen geliyorsun 😇😍

Diloş

Arsız arzis dolaşıyor 😈😂😂😂
Doğa Sever Üye
Dünden beri karaktersiz arkadaşlarım ile uğraşıyorum dün bir telefon trafiğine takıldım anlatamam
Ben herkesin zor zamanların da yanlarında oldum destek oldum neler yaptım
Bana gelince Got salladilar .
Açtım ağzımı yumdum gözümü ağzıma geleni saydım hepsini rezil ettim birbirlerinin arkasından yaptıklarına kadar söyledim hepsini sildim grubu da dağıttım iyi oldu.
Dost arkadaş diye dolaniyorlar orta da
Dostu da düşmanı da görmüş oldum
İyicene arsız oldum şimdi de önüme gelene geçene lafımı çakıp oturtur oldum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8