Aram─▒za Ho┼č Geldin, Kad─▒n─▒n Kalbi | Her ┼×ey Kad─▒n─▒n Kalbinde Ba┼člar!

T├╝rkiye'nin en iyi kad─▒n sitesinde, Astroloji, sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i├žeri─če sahip sosyal kad─▒n portal─▒ndas─▒n. Hissetmek istedi─čin t├╝m duygulara uzak kalma sadece ├╝ye olarak aram─▒za kat─▒l.

Akl─▒nda Olanlar─▒ Sor

T├╝m sorular─▒n─▒za birlikte ├ž├Âz├╝m arayal─▒m, derdinizi payla┼čal─▒m.

G├╝ndemde Olanlar

Bug├╝n Kad─▒n─▒n Kalbinde neler yeni k─▒saca g├Âz atmak ister misin?

─░leti┼čim ve Destek

Bizimle ileti┼čime ge├žmekten ├žekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g├╝├žl├╝ bir destek sistemi var.

• * Ho┼čgeldin 11 ay─▒n Sultan─▒ Ya ┼×ehri Ramazan *

­čÜ┐K─░MYASAL ─░├çER─░KL─░ BEBEK ┼×AMPUANLARI­čÜ┐

Mino┼č

Anne ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
8 ┼×ub 2021
Tepki puan─▒
2,047
Puanlar─▒
30
Kuzum bakt─▒m ┼čimdi i├žerik etiketini hi├žbir yerde bulamad─▒m. Farmasi boya sls paraben vs i├žermedi─čini yazm─▒┼č ama di─čer kimyasallar─▒ i├žerip i├žermedi─čini g├Ârmem i├žin i├žindekiler etiketini g├Ârmem laz─▒m. ┼×ikayetvar.com da a─č─▒r alerjiye neden oldu─čunu yazan iki yorum var. Bu y├╝zden i├žeri─činde phonexyethanol olabilir diye d├╝┼č├╝nd├╝m.
Elinde varsa etiketlerini bana atar m─▒s─▒n
Elimde yok can─▒m o─čluma kullanm─▒┼čd─▒m k├╝├ž├╝kken. Saf sabun en iyisi­čĄú­čĄú

Mino┼č

Anne ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
8 ┼×ub 2021
Tepki puan─▒
2,047
Puanlar─▒
30
En cok sebamede guveniyordum papatyam sana da soylemistim biliyosun o beni b├Âyle sasirtti ya seninle konustugumuz da digerlerine hic sasirmiyorum ÔŁĄ´ŞĆ
Bir akrabamda b├╝bchen alirdi bebegi alerjik diye bak demek oda tehlikelii..

Cok yararli bir konu papatyam cok tesekkur ederim­čśŹ­čĺő
Bende hep sebamed kulland─▒m. 1 y─▒l sonra normal bebe ┼čampuanlar─▒.┼čuan johnsoins kullan─▒yorum

Pumpkin

Rabbi Hebli Mines Salihin ­čÖĆ
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
3,391
Puanlar─▒
30
Bak bak bitmedi t├╝m bildi─čim markalar s─▒k─▒nt─▒l─▒ imi┼č te┼čekk├╝r ederim cicim ├žok iyi bir bilgi oldu

imzaben

Eyeliner gibiyim ├žekemiyolar..
Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
6,308
Puanlar─▒
60
Bende hep sebamed kulland─▒m. 1 y─▒l sonra normal bebe ┼čampuanlar─▒.┼čuan johnsoins kullan─▒yorum
Aynen minosum miros yeni dogdugunda bende hep sebamed kullandim en iyisi diyerek ama bak cok zararliymis.. Miros b├╝y├╝yence normal bebek ┼čampuanlarina gectim bende.. dalin almistim mirosa ama cicimin onerisiyle siveno aldim onu kullaniyorum suanda mirosa.. dalini sivi sabun niyetine kullaniyoruz ­čśŻ

Mino┼č

Anne ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
8 ┼×ub 2021
Tepki puan─▒
2,047
Puanlar─▒
30
Aynen minosum miros yeni dogdugunda bende hep sebamed kullandim en iyisi diyerek ama bak cok zararliymis.. Miros b├╝y├╝yence normal bebek ┼čampuanlarina gectim bende.. dalin almistim mirosa ama cicimin onerisiyle siveno aldim onu kullaniyorum suanda mirosa.. dalini sivi sabun niyetine kullaniyoruz ­čśŻ
Dalin sa├ž diplerinde pullanma yapt─▒. Bende elde y─▒kamalarda kullan─▒p bitirdim­čĄş.

imzaben

Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
6,308
Puanlar─▒
60
Dalin sa├ž diplerinde pullanma yapt─▒. Bende elde y─▒kamalarda kullan─▒p bitirdim­čĄş.
Ode guzel bi y├Ântem ­čś╗ ben bebek ┼čampuan─▒ni y├╝z├╝m├╝ yikamak makyaj ├ž─▒karmak icin kullaniyorum cildimi pambik gibi yap─▒yo valla ­čĺĽ bizde pullanma gibi bir duruma neden olmadi dalin minosum cok kullandim mirosa valla Johnsons da cok kullandim onuda cok severimm su hayvan deneyleri muhabbetine bitince dalin aldim yoksa johnsonsa devam etmek isterdim ­čą║

imzaben

Moderat├Âr
Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
6,308
Puanlar─▒
60
Screenshot_20210503_052709.jpg

Mino┼č sitesinde ┼č├Âyle bisey yaz─▒yor Johnsons'in ­čś╗ mutlu etti beniii­čĺĽ

Mino┼č

Anne ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
8 ┼×ub 2021
Tepki puan─▒
2,047
Puanlar─▒
30
Ode guzel bi y├Ântem ­čś╗ ben bebek ┼čampuan─▒ni y├╝z├╝m├╝ yikamak makyaj ├ž─▒karmak icin kullaniyorum cildimi pambik gibi yap─▒yo valla ­čĺĽ bizde pullanma gibi bir duruma neden olmadi dalin minosum cok kullandim mirosa valla Johnsons da cok kullandim onuda cok severimm su hayvan deneyleri muhabbetine bitince dalin aldim yoksa johnsonsa devam etmek isterdim ­čą║
1 sene gidiyo bitmiyo ki. Zaten normal ┼čampuana ge├žerim onlarada art─▒k yeter ­čśä.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
├ťst