Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

  • * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

kendi işinizi yaparken riskten korunmak mümkün mü ?

oduncu

Üye
Katılım
26 Ara 2020
Mesajlar
15
Tepki puanı
14
Puanları
0
Konum
bursa
Merhabalar ben suanda bir sektörde girişim yapmak isityorum fakat sermayem yok kredi cekerim heralde ama o kadar para koyupta oluşabilecek diğer risklerden,kaybetmekten korkuyorum. Bu konuda ne yapabilirim. Girişim yapıp riskten korunmam mümkün mü ?
 

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
9,223
Tepki puanı
12,459
Puanları
150
Konum
❣️
Bence her girişimcilik bir risk. Söyle birşey o işi devam ettirmek veya ilerletememek de olabilir. Önce güzelce bir araştırma yapman gerek. Yapacağın işin hem avantaj hemde dez avantajına bakman lazım. Piyasayı araştırman gerek. Yani herşeyin en başında önce bir risk alacaksın. Yapacağın işin devamlı bir iş olacağına da biraz emin olman lazım. Bence kendine güven ve güzel bir araştırma yaparak doğru karari verebilirsin.
 

birbağyan

Üye
Katılım
26 Ara 2020
Mesajlar
10
Tepki puanı
7
Puanları
0
Konum
şişli
merhaba tabi ki işin içinde sil baştan her şeyini kendin yapacağım bir girişim düşüncen varsa her türlü düşüşe hatta yok oluşa razı gelmen gerkeiyor. Bu yüzden ben girişim yapmaktansa markayla iş ortaklığı yaparak distbritörlüğünü yapmayı kendi girişimimi bir marka desteği sağlamayı tercih ettim. 10 aydır kyani ile iş ortaklığı yapıyorum ve sermaye,ithalat,tahsilat,teslimat cart curt derdim yok. Tek derdim satış yapmak para kazanmak. Naçizane önerim kendine güvenmiyorsan, benim gibi bir markaya güven ve sıfır riskle girişim sağla
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst