Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

İyi ki Almışım 😍 Keşke Almasaydim Dediğiniz Neler Var?

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Çok teşekkür ederim canım benim valla çok işime yarayacak bilgiler olmuş. Kardeşim de Muslin olarak kestir kendin yaptır dedi.
Ama gümüş kapak için çok gereksiz demişler
Kim demiş gereksiz diye karşıma çıksın f19
Gebe kalır kalmaz göğüs ucu bakımına başladım hergün uçlara lansinoh sürüp yattım. Bazen haftada 1
37.hafta itibariyle lansinoh bıraktım gümüş kapağa geçtim geceleri takıp uyudum ve doğumdan sonra gümüş kapak kullanmaya devam ettim.
Emzirmeden sonra çatlamaya yüz tutan göğüs uçlarımı her takıştan sonra pürüzsüz hale getirdiğini kendi gözlerimle gördüm. Ne çatlama ne kanama hiç yaşamadım.
Ablamın doğumdan sonra göğüs uçları aşırı kanıyordu gümüş kapak aldı , kızın göğüsleri gözlerimizin önünde iyileşti şifa oldu resmen.
Gümüş tıpta da kullanılan bir iyileştiricidir zaten. Maharet kapakta değil gümüşte.
Eskiden kadınlar gümüş çay tabağı kaparmış göğüslerine. Aynı mantık.
Gereksiz diyenler ya kullanmamıştır ya da aldıkları kapak sahte gümüştür

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Birde kuzu iyiki almışım dediğim şey güvenli yatış yastığı
Ben reflü yatağı kullanmadım gerek duymadım kendi beşiğinin yatağının altına eğim verecek şeyler koyduk eğimli oldu zaten.
Bir de bunu kullandım, bir yatışta sağa doğru dönük yatırıyorsan diğerinde soluna doğru yatırıyorsun. Hem kafa şekli düzgün oluyor kafa üstü yatmadığı için hemde kusarsa boğulmuyo
Screenshot_20210504_095946.jpg

Pumpkin

Rabbi Hebli Mines Salihin 🙏
Doğa Sever Üye
Gebe kalır kalmaz göğüs ucu bakımına başladım hergün uçlara lansinoh sürüp yattım. Bazen haftada 1
37.hafta itibariyle lansinoh bıraktım gümüş kapağa geçtim geceleri takıp uyudum ve doğumdan sonra gümüş kapak kullanmaya devam ettim.
Emzirmeden sonra çatlamaya yüz tutan göğüs uçlarımı her takıştan sonra pürüzsüz hale getirdiğini kendi gözlerimle gördüm. Ne çatlama ne kanama hiç yaşamadım.
Ablamın doğumdan sonra göğüs uçları aşırı kanıyordu gümüş kapak aldı , kızın göğüsleri gözlerimizin önünde iyileşti şifa oldu resmen.
Gümüş tıpta da kullanılan bir iyileştiricidir zaten. Maharet kapakta değil gümüşte.

Anamın çeyizinde gümüş çay tabakları var iş görür mü🤭🤭 şaka bir yana bende araştırayım bende güzel yorumlar duymuştum

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Aaa bak bu özelliğini bilmiyordum ben. Ne kadar yararlı birseymis o zaman alayım mutlaka. Acaba orijinalini nerde bulcam ki? Ben böyle faydalı olduğunu bilmiyordum

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Birde kuzu iyiki almışım dediğim şey güvenli yatış yastığı
Ben reflü yatağı kullanmadım gerek duymadım kendi beşiğinin yatağının altına eğim verecek şeyler koyduk eğimli oldu zaten.
Bir de bunu kullandım, bir yatışta sağa doğru dönük yatırıyorsan diğerinde soluna doğru yatırıyorsun. Hem kafa şekli düzgün oluyor kafa üstü yatmadığı için hemde kusarsa boğulmuyo
Ekli dosyayı görüntüle 4683
Bu da aklımda olsun kuzum ben Reflu yatağı almayı düşünüyordum açıkçası. Ama bunu da bir yere kaydedeyim. Çok teşekkür ederim canım benim 😘

Dfnkedi

Üye
Ek gıdaya geçince cok faydalı hala da kullanıyorum cnm 🥰

Ekli dosyalar

• DB82516B-CD16-404A-9217-A84359B806F1.jpeg
    DB82516B-CD16-404A-9217-A84359B806F1.jpeg
    40.4 KB · Görüntüleme: 0
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5