Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

İllüstrasyon Sanatı-Hediye Fikri

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Kızz yıldönümümüzün üzerinden 8 gün geçmiş zati kargo geldiğinde eşim almıştı tablo gibi bişeyler olduğunu anlayınca ben bi 10 gün önce kdar vermiş bulundum, çok duygusal ama tuhaf anlar yaşadık yani eşim biraz içe kapanıktı annesiyle ilgili ama bu sefer biraz ağladı kötü oldu 🥺 beğendiğini söyledi 🙏
Ya kuzu bir an da annesinin resmi kucagin da duru sen ve eşin biraz kötü hisseder duygusallasma ,😔olur normal yani bunu bekliyorduk beğenmesi bile güzel sonuçta eşi düşünmus eşim mutlu olsun istemiş sen çok güzel bişey yaptın çoğu kişi böyle bişey yapamaz ,❤️ bir anı bir hatıra
Ağlaması da ona iyi gelmiştir

Mekanı cennet olsun eminim sizi izliyor ve senin gibi geline hatta kızı olduğuna o kadar seviniyordur ki oğluma ve bana değer veriyor diye 😍iyi kalpli meleğim benimm😇😍

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Ya kuzu bir an da annesinin resmi kucagin da duru sen ve eşin biraz kötü hisseder duygusallasma ,😔olur normal yani bunu bekliyorduk beğenmesi bile güzel sonuçta eşi düşünmus eşim mutlu olsun istemiş sen çok güzel bişey yaptın çoğu kişi böyle bişey yapamaz ,❤️ bir anı bir hatıra
Ağlaması da ona iyi gelmiştir

Mekanı cennet olsun eminim sizi izliyor ve senin gibi geline hatta kızı olduğuna o kadar seviniyordur ki oğluma ve bana değer veriyor diye 😍iyi kalpli meleğim benimm😇😍
Ay inşallah diloşum mutlu olduğunu görsün bana yeter çünkü çok mutsuz zamanlar geçirmiş zamanında canım eşim 😔

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6