Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

İllüstrasyon Sanatı-Hediye Fikri

Dfnkedi

Üye
Canım benim çok teşekkür ederim 🥺
Aslında amacım direk kızım ve kayınvalidemi çizdirmekti ama eşimin en son 13 yaşında onu gördüğünü düşününce oda olmalı fotoğrafta dedim eee o zaman bende olmalıyım dedm böyle güzel bir şey çıktı ortaya 🥰
İnşallah görüyordur ne kadar güzel bir ailesi olduğunu kızıyla eşiyle mutlu bir yuvada olduğunu.. Zira babasıyla tek kaldıklarında oldukça mutsuzdu. Ablası ve abiside çok işe yarar insanlar değiller çok benciller..
Anlaşılan annesi onun için baya özel.kardeş bağlarının kopuk olması çok kötü 🙁hele anne ve babası yoksa🙁

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Merhaba hanımlar bugün sizlere çooook ama çook özel bir hediye fikri ile geldim..

Eşimin annesi o 13 yaşındayken vefat etmiş.. Bizim özel günlerimizde (isteme, nişan, düğün) hep bir yanımız eksikti.. Kızımız oldu eşimin en mutlu gününde hep bir yanı eksikti.. İnstagramda gezinirken karşıma çıkan ve iyi ki çıkan sevgili Sümeyye hanımın yaptığı şaheserleri görünce 4 Mayıs 8.yıldönümümüzde yaptıracağım hediyeyi bulmuştum bile 🥰

Kaybedilen aile üyeleriyle sanki fotoğraf çektirmişsiniz gibi illustrasyonla çiziyor ve ortaya harika bir eser çıkıyor 🥺❤️

Ben o kadar duygulandım o kadar mutlu oldum ki buraya özel olarak konu açmak istedim, yaptırmak isteyen arkadaşlarımız olursa mutlaka sayfasını ziyaret etsin 😍

İnstagram: say_artdesign

4 farklı fotoğraf gönderdim ve sonuç 🥺

Ekli dosyayı görüntüle 4299

Görünce gözyaşlarıma hakim olamadım. Eşim henüz bilmiyor. 50*75 kanvas tabloyla gönderecek evimize. Yıldönümümüzde belki dayanamazsam daha erken vereceğim. Umarım oda çok beğenir 🥺❤️

Ben düğün davetiyemde de illustrasyon bir resim tercih etmiştim ve bunu ilkokul arkadaşım benim için yapmıştı. O tam illustrasyon değilde biraz animasyon biraz illustrasyon çok şeker olmuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 4298

Bu tarz el emeği şeyler pahalı hediyelerdense daha çok hoşuma gidiyor. Sizlere de fikir olsun istedim ❤️
Ayyy kız busuumm ne güzel bişey çıkmış ortaya vallahi aklınla bin yaşa kuzum😍topikte yazmışsın hemen kurcaladım şimdi gördüm konuyu, eşin bayılır eminim ki gayet sarılmalı aglasmali bir an olur sonra fanfİnfon kısmına geçebilirsiniz🤣bunu duru uyuduğu bir vakit ver eşine ki bol bol sarilabilsin sana :k15: Aklım hep bel altı ama ben kesin degerlendirirdim bu durumu🥴:k15:f29

Kuzum ayrica kayınvalideNe bakinca Memleketimin yerlisini gordum inan asil bi duruşu varmış🥰 Kabri Nur mekanı cennet olsun inşallah 🙏❤️

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Ayyy kız busuumm ne güzel bişey çıkmış ortaya vallahi aklınla bin yaşa kuzum😍topikte yazmışsın hemen kurcaladım şimdi gördüm konuyu, eşin bayılır eminim ki gayet sarılmalı aglasmali bir an olur sonra fanfİnfon kısmına geçebilirsiniz🤣bunu duru uyuduğu bir vakit ver eşine ki bol bol sarilabilsin sana :k15: Aklım hep bel altı ama ben kesin degerlendirirdim bu durumu🥴:k15:f29

Kuzum ayrica kayınvalideNe bakinca Memleketimin yerlisini gordum inan asil bi duruşu varmış🥰 Kabri Nur mekanı cennet olsun inşallah 🙏❤️
Yaaa kuzum beni yine güldürdünn ahahaha 🤣
Kuzum sabah oruçlu duruyla ilgilenince öğleden sonra onu uyuturken uyuyakalmışım ve eşim kargoyu almış. Ama anlamış açmamış kanvas tablo yine fotoğraflı bişeyler mi yaptın falan diye küçümseyince açtım bende hediyeyi ama böyle bi tepki beklemiyordum öyle kötü oldu ki 🥺 Duru da kucağındaydı ağlamaklı oldu, Duru farketti ortamın durağanlaşmasını oda birden ağlayacak oldu onu susturmak için yutkundu içine attı sonra içeri gitti falan bayaaa bi duygulandı ay dedim kendş kendime böyle bişey yapmasa mıydım keşke. Sonra geldi çok beğendim beğenmez olur muyum ama çok duygulandım bunu salonda tutsak sürekli görmesem olur mu dedi 🥺 bende tamam dedim sonra sarıldık ağlaştık falan öyle oldu 🥺

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Yaaa kuzum beni yine güldürdünn ahahaha 🤣
Kuzum sabah oruçlu duruyla ilgilenince öğleden sonra onu uyuturken uyuyakalmışım ve eşim kargoyu almış. Ama anlamış açmamış kanvas tablo yine fotoğraflı bişeyler mi yaptın falan diye küçümseyince açtım bende hediyeyi ama böyle bi tepki beklemiyordum öyle kötü oldu ki 🥺 Duru da kucağındaydı ağlamaklı oldu, Duru farketti ortamın durağanlaşmasını oda birden ağlayacak oldu onu susturmak için yutkundu içine attı sonra içeri gitti falan bayaaa bi duygulandı ay dedim kendş kendime böyle bişey yapmasa mıydım keşke. Sonra geldi çok beğendim beğenmez olur muyum ama çok duygulandım bunu salonda tutsak sürekli görmesem olur mu dedi 🥺 bende tamam dedim sonra sarıldık ağlaştık falan öyle oldu 🥺
Ayy Büşüm daha msjn sonuna gelemeden göz yaşım pıt ağlattın beni de valla😢 ne yoğun duygular yaşadı eşin kimbilir içinde hediyeyi görür görmez,annesi sonuçta bilirim ki hiç kolay değil😔Allah sabır versin yeri hiç bı zaman dolmaz ama sen iyi ki yapmışsın bence böyle biseyi hiç aksini düşünme,ağlayıp boşalması da iyi olmuş eşinin içine atsa daha kötü inan ne güzel böyle duygusal seyleri de paylasabiliyosunuz😍benim eşim olsa hayatta yanımda ağlamaz 🤣 ha şimdi ha sonra bu anı yaşayacaktıniz zaten şimdi verdiğin iyi olmuş çok güzel anı oldu size de,ilerde bende dogurursam aynindan rahmetli annemi ekleterek resme yaptırmak isterim çok güzel fikir verdin bize de sen çok yaşa😍❤️

Ayrıca yine diyorum değerlendirin bunuuu hele uyutun duruyuuu :k15: :k5:

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Ayy Büşüm daha msjn sonuna gelemeden göz yaşım pıt ağlattın beni de valla😢 ne yoğun duygular yaşadı eşin kimbilir içinde hediyeyi görür görmez,annesi sonuçta bilirim ki hiç kolay değil😔Allah sabır versin yeri hiç bı zaman dolmaz ama sen iyi ki yapmışsın bence böyle biseyi hiç aksini düşünme,ağlayıp boşalması da iyi olmuş eşinin içine atsa daha kötü inan ne güzel böyle duygusal seyleri de paylasabiliyosunuz😍benim eşim olsa hayatta yanımda ağlamaz 🤣 ha şimdi ha sonra bu anı yaşayacaktıniz zaten şimdi verdiğin iyi olmuş çok güzel anı oldu size de,ilerde bende dogurursam aynindan rahmetli annemi ekleterek resme yaptırmak isterim çok güzel fikir verdin bize de sen çok yaşa😍❤️

Ayrıca yine diyorum değerlendirin bunuuu hele uyutun duruyuuu :k15: :k5:
Canım sevincim Rabbim senin anneninde mekanını cennet eylesin inşallah 😔
İnşallah hep birlikte o günleri görelim kuzum inşallah o sevinci hep birlikte yaşayalım 🙏
Vallahi hiç öyle şeyler yaşayamadık ahahah sahur vakti de geldi 🤣

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Canım sevincim Rabbim senin anneninde mekanını cennet eylesin inşallah 😔
İnşallah hep birlikte o günleri görelim kuzum inşallah o sevinci hep birlikte yaşayalım 🙏
Vallahi hiç öyle şeyler yaşayamadık ahahah sahur vakti de geldi 🤣
Amin Büşüm amin inşallah 🙏

Kız sen işi bilmiyon iki ara bi derede sıkıştırcaktin kocanı🤣

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Sonunda buldum burayı 😆çok aradım
Kuzum naptin geldimi tablo 😇 1Bebek1Anne

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Sonunda buldum burayı 😆çok aradım
Kuzum naptin geldimi tablo 😇 1Bebek1Anne
Kızz yıldönümümüzün üzerinden 8 gün geçmiş zati kargo geldiğinde eşim almıştı tablo gibi bişeyler olduğunu anlayınca ben bi 10 gün önce kdar vermiş bulundum, çok duygusal ama tuhaf anlar yaşadık yani eşim biraz içe kapanıktı annesiyle ilgili ama bu sefer biraz ağladı kötü oldu 🥺 beğendiğini söyledi 🙏

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6