Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

Hiç bilemedim

Kızlarrr gidemedim çünkü annem izin vermedi ben seni milletin mantarlı ayaklarını kes diye mi doğurdum kendi evlatları kessin onlardan rica bile edemez dedi bende oturdum oturduğum yere 😅😅

Yaaaani tam yorum yapacaktım ama siz gitmekten vazgecmissiniz 🤣
Yani annenjz izin vermemiş 🤣
Ahaha siz ne yorum yapacaktınız
Vermedi Valla kendi evlatlarına rica etsin sıkıysa dedi bissürütorunu çocuğu var
Gitme gebertirim seni dedi bende gitmedim amaaan amcamda banyo yapınca çağıracaktı beni allahtan haftada bir yapıyorda gitmek nasip olmadı

KoalaMom

Ananın Dibi 🤣
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Ahaha siz ne yorum yapacaktınız
Vermedi Valla kendi evlatlarına rica etsin sıkıysa dedi bissürütorunu çocuğu var
Gitme gebertirim seni dedi bende gitmedim amaaan amcamda banyo yapınca çağıracaktı beni allahtan haftada bir yapıyorda gitmek nasip olmadı
Tiksinmeyin gidin diyecektim
İnsanız yarın öbür gün bizde aynı duruma düşeriz
Ki ben ayaklarımın sisliginden çorabımi bile giyememis insanm dikişler yüzünden o yüzden birine muhtaç olmak kendi ihtiyacını önceden yaparken sonra bir anda yapamamak çok zor bişey diyecektim 🤣

Ama anneniz izin vermemiş keşke verseymis
Üzüldüm amcaniza

Tiksinmeyin gidin diyecektim
İnsanız yarın öbür gün bizde aynı duruma düşeriz
Ki ben ayaklarımın sisliginden çorabımi bile giyememis insanm dikişler yüzünden o yüzden birine muhtaç olmak kendi ihtiyacını önceden yaparken sonra bir anda yapamamak çok zor bişey diyecektim 🤣

Ama anneniz izin vermemiş keşke verseymis
Üzüldüm amcaniza
Ben ilkten tiksinirm diye düşündüm gitmeye çekindim ama burada sordum ve git sevaptır dediler anneme sormak hiç aklıma gelmedi
Bende sevaptır dedim gidecektim ama bir yandanda alısırlar diye korkuyordum düşünsenize her hafta çağırdığını
Bekliyorum ki amcam duş alsında beni çağırsın ( duş alınca çağırırım dedi)
Neyse dün akşam anneme söyledim öylesine bir kükrediki korkunçtu brn seni mantarlı tırnak kes diye mi doğurdum dedi (gerçekten tırnakları çok kötü) harbidende düşündüm tamam kimi kimsesi olmasa okeyde gitsin kızlarına kestirsin yani boy boy torunlarıda var annem çok haklı ben olsam bende evladımı göndermem tamam ev olarak karsılıklıyız birbirimize çok yakınız ama evlatlarınında gelmesi bir otobüs valla kimse kusura bakmasın 😂 he ananem dedem olsa tamamda kim amcasınıntırnaklarını keser bu zamanda hhahhha

Dfnkedi

Üye
Ben ilkten tiksinirm diye düşündüm gitmeye çekindim ama burada sordum ve git sevaptır dediler anneme sormak hiç aklıma gelmedi
Bende sevaptır dedim gidecektim ama bir yandanda alısırlar diye korkuyordum düşünsenize her hafta çağırdığını
Bekliyorum ki amcam duş alsında beni çağırsın ( duş alınca çağırırım dedi)
Neyse dün akşam anneme söyledim öylesine bir kükrediki korkunçtu brn seni mantarlı tırnak kes diye mi doğurdum dedi (gerçekten tırnakları çok kötü) harbidende düşündüm tamam kimi kimsesi olmasa okeyde gitsin kızlarına kestirsin yani boy boy torunlarıda var annem çok haklı ben olsam bende evladımı göndermem tamam ev olarak karsılıklıyız birbirimize çok yakınız ama evlatlarınında gelmesi bir otobüs valla kimse kusura bakmasın 😂 he ananem dedem olsa tamamda kim amcasınıntırnaklarını keser bu zamanda hhahhha
Cnm eğer kendi çocukları ve torunu varsa annen haklı onlar kessin tabi ama siz onların uzak olduğunu hiç gelmediğini belirttiğiniz için bizde amcanız mağdur olmasın yaşlı olduğu için sevaptır demiştik 😊

Cnm eğer kendi çocukları ve torunu varsa annen haklı onlar kessin tabi ama siz onların uzak olduğunu hiç gelmediğini belirttiğiniz için bizde amcanız mağdur olmasın yaşlı olduğu için sevaptır demiştik 😊
Uzakta Ankara İstanbul arası yol değil düşününce şimdi aynı şehirdeyiz binip gelebilirler bir otobüs valla paraları almaya geliyor hepsi koşa koşa
Açıkçası gitmek içimdende gelmiyordu ne yalan söyliyim iyi oldu

Dfnkedi

Üye
Uzakta Ankara İstanbul arası yol değil düşününce şimdi aynı şehirdeyiz binip gelebilirler bir otobüs valla paraları almaya geliyor hepsi koşa koşa
Açıkçası gitmek içimdende gelmiyordu ne yalan söyliyim iyi oldu
O zaman kendi çocukları yapsın.düşünün ben Anadolu yakasındayım anneme gelmek için pandemi hariç 2 otobüs değişikliği 1.5 saat süren yolculuk ve kızımda vardı.şimdi abim alıyor.otobüste hastalık bulaşmasın DİE. onlarda gelsinler baksınlar anasına babasına 😬

O zaman kendi çocukları yapsın.düşünün ben Anadolu yakasındayım anneme gelmek için pandemi hariç 2 otobüs değişikliği 1.5 saat süren yolculuk ve kızımda vardı.şimdi abim alıyor.otobüste hastalık bulaşmasın DİE. onlarda gelsinler baksınlar anasına babasına 😬
Otobüste değil kendi arabaları var açıkçası içimden gelmedi çünkü tiksinirim çok üzgünüm🙁🙁

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6