Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Her yaş için kolej kullanmak faydalı mıdır?

oduncu

Üye
Merhaba 23 yaşındayım. Ergenlikten kalan cilt problemlerimi hala yaşıyorum. Şöyle ısıl ısıl bir cilde sahip olmak için nelerimi vermem ki. Çözüm olarak içeriden destek olsun diye kolajen kullanmak istiyorum. Ama yaşımdan ötürü simdi kullanmaya başlamam mantıklı mı ?

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Merhaba 23 yaşındayım. Ergenlikten kalan cilt problemlerimi hala yaşıyorum. Şöyle ısıl ısıl bir cilde sahip olmak için nelerimi vermem ki. Çözüm olarak içeriden destek olsun diye kolajen kullanmak istiyorum. Ama yaşımdan ötürü simdi kullanmaya başlamam mantıklı mı ?
Kolojen sarkmaları önler
Ve yasin daha çok genç böyle bir şey yapmak yerine iyi bir cilt bakım almanı tavsiye ederim iliona diye cilt bakım ürünleri var kesinlikle tavsiye ederim bildiğin güzellik salonuna git yapıyordur mutlaka ilk seansta farkı gör

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6