Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

Hangi Ped 'i kullanıyorsunuz?

Hangi Ped

• Orkid

Oy: 6 60.0%
  • Molped

Oy: 2 20.0%
  • Kotex

Oy: 2 20.0%
  • Slepy

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Pumpkin

Rabbi Hebli Mines Salihin 🙏
Doğa Sever Üye
Eskiden favorim kotex idi çok memnundum zaman ile bozdular şuan kullanmıyorum.

Sleepy beş para etmez hiç memnun kalmadım.

Şuan orkid kullanıyorum kampanya da denk gelirse molped de alıyorum

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Üye
Kizlar önceden bunu kullanıyordum ve yıllardır da hep bunu kullandım ama artık bunu bulamıyorum 😐ve çok severek kullanıyordum Ekli dosyayı görüntüle 4211daha sonra kutusu böyle olmuş ondan da çok memnun kalmadım.Ekli dosyayı görüntüle 4212

Bu markadan da nefret ettim bana hiç iyi gelmedi molpedEkli dosyayı görüntüle 4213

Siz hangisini kullanıyorsunuz?
Orkid tabisii askilopum en saglami bu kotex de aliyorum arada eskiden çok daha saglamdi kotex ama bende mi bi gariplik var çözemedim altimda parca pincik oluyo ayoll :k47:

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
ÇAynen en alttaki molped i kullanıyorum diloşum. Orkid fena pişik yapıyor bende, kotex sızdırıyor. 8,5 ay oldu gelmiyor gelenler, gelirse nasıl gelecek bilmiyorum depend anca keser belki
Dilos ay kuzu niye alıntı yapamadım ya ahahha msjım yukarıda 🙈☝🏻

Dfnkedi

Üye
Cnm orkid kullanıyorum.gecenlerde eşim molfex almış.dedim bir daha alma direk kaşıntı yapıyor. orkid den başkasını kullanamıyorum

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Cnm orkid kullanıyorum.gecenlerde eşim molfex almış.dedim bir daha alma direk kaşıntı yapıyor. orkid den başkasını kullanamıyorum
Kiz senin kocan da mı Orkid alıyor sana ben şok ben iptal 😳😳😳😳ay bir de bir daha ondan alma demiş gı 😂😂

Dfnkedi

Üye
Kiz senin kocan da mı Orkid alıyor sana ben şok ben iptal 😳😳😳😳ay bir de bir daha ondan alma demiş gı 😂😂
Ay sağolsun alır kız.unutuyor resim yolluyorum bak şu DİE. sonra başka marka görünce şunu dene bunu dene diyor. daha ucuz ya. dedim sonra kaşınıyorum resimdekini al bana karışma. Adamı birde azarlıyorum hahahaha

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Kotex bana hiç yaramadı kuzum resmn kasindirdi.
Ama molped cilt dostu olanı deniyim bir de
Orkit çok iyi geliyor ama o dediğim piyasa da yok resmn
Kotex bende de kasindiriyor kuzum ama gece kullandığım için arada nadiren aliriyorum ama molped en güzeli benim için

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Kizlar önceden bunu kullanıyordum ve yıllardır da hep bunu kullandım ama artık bunu bulamıyorum 😐ve çok severek kullanıyordum Ekli dosyayı görüntüle 4211daha sonra kutusu böyle olmuş ondan da çok memnun kalmadım.Ekli dosyayı görüntüle 4212

Bu markadan da nefret ettim bana hiç iyi gelmedi molpedEkli dosyayı görüntüle 4213

Siz hangisini kullanıyorsunuz?
Bende Orkid kullanıyorum canım bunu,eşim hatta dün de almış gelmiş bı paket indirimdeydi A101de diye,geçen de indirim de diye bunu alıp gelmişti 😂 bu meret neymiş ki zırt pırt indirimi varmış asıl fiyatı olmasın sakın o aldığın fiyat diyorum olabilir kız diyip gülüyor 🤣
IMG_20210408_182710.jpg

Ama arada şampuan ve ped değiştirme huyum var🤣 3 4 ayda bir ped olarak bim yada a101in kendi markası olanları alıp kullanırım sonra yine Orkid 😂 bı kadın dogumcu demisti bana Orkid çok da iyi değil gibi şeyler o yüzden takıntı arada başka marka kullanıp sasirtmaca yapiyorum diyelim ajshsjdb

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6