Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

  • * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Hamile kalmak için Hayıt Tohumu nasıl kullanılır?

ARİM#

💗 My Babygirl 💗
Yönetici
Yönetici
Üye
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
3,363
Tepki puanı
10,575
Puanları
60
Konum
Kadininkalbi
Web Sitesi
kadininkalbi.com
Hayıt Tohumu nedir ?

Bir çok bitki türü eski zamanlardan günümüze kadar alternatifi tıp alanında kullanılır. Hayıt tohumu da bu bitkilerden biridir ve günümüze bile kullanılan tedavi yönetimidir.

Eski zamanlardan beri adın dan söz ettiren Hayıt tohumu anne olmak isteyen kadınların yüzünü güldürecek derecede etkili bir bitkidir. Özellikler kadınlarda olan bazı sağlık sorunlarının dermanıdır Hayıt Tohumu.

Hayıt Tohumunun Faydaları Nelerdir ?

Doğumdan sonra sütü az gelmesinden şikayet eden anne adayı Hayıt tohumu kullanılması tavsiye edilir. Hayıt tohumu anne sütünü arttırır ve huzurlu günler geçirmenizi sağlar.

Hayıt tohumu ayrıca göğüslerin büyümesine de yardımcı olur.

Hayıt tohumu hem Kadın da hemde Erkekte terlemeyi engeller. Ter bezlerini dengeleyen hayıt tohumu çok fazla terleme sorunu yaşayan kişiler için bir çözüm kaynağıdır.

Kadınların kadınlık hormonunu dengeleyen Hayıt Tohumu çikolata kisti gibi kist türlerini yok edecektir. Tamamen bitkisel yoldan kistlerinden kurtulmak isteyenler düzenli Hayıt tohumu kullanabilir.

Kabızlık ve ishal gibi sorunlar yaşıyorsanız hayıt tohumu tam ihtiyacınız olan bitkisel çözümdür. Düzenli kullanıldığı takdirde Bağırsak sorunlarınızı tamamen bitirip eski işlevine geri döndürür. Yemek sonrasında hazımsızlık sorunu yaşayanlar da hayıt Tohumundan faydalanabilir.

Kadınların en büyük sorunu olan regl ağrısını dindirir ve adetinizin düzenli olmasını sağlar Hayıt tohumu cildin yaşlanmasını engeller ve bu sayede cildin daha genç ve parlak görünmesini sağlar. Hormonları düzenledigi için sivilce ve akne oluşumunu engeller. Cildinizi korumak istiyorsanız hayıt tohumu doğal bir Kosmetik ürünü olabilir.

Hamile Kalmak için Hayıt tohumu

Hamile kalmak istiyorsanız Hayıt tohumu ihtiyacınız olan bitki türü olabilir. Hayıt tohumu kürü sayesinde bir çok Kadın Hamile kalmayı başarmıştır. Hayıt tohumu rahim iç sağlığınızı koruyup düşük riskini ortadan kaldırır.

Hamile Kalmak için Hayıt Tohumu kürü tarifi:

Bir bardak kaynamış suyun içine bir tatlı kaşığı hayıt tohumu ekleyin. ( hayıt tohumunu eger isterseniz havanda dövebilirsiniz ). 10 15 dakika demlenmesi için bekleyip süzün. Bu tarifi sabah aç karına ve gece yatmadan günde 2 defa tüketin.

Hayıt tohumu Kadın hormonları ve yumurtlama problemlerinin düzene girmesini sağladığı için gebe kalma şansınızı arttırır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst