Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

Gülşah'ımızın Lenfoma Kanserinden Kurtulması İçin Dua İstiyorum

Mere de Zeyd

Anne Üye
İyi günler arkadaşlar.

Sizlerden glshtnc arkadaşımız için bu duayı okuyabildiginiz kadar okumanızı rica ediyorum. Malesef arkadaşımıza Lenfoma Kanseri teşhisi kondu. Arkadaşımız şükür çok güçlü çünkü onu bekleyen 9 tane donmuş embriyolari yani bebekleri var onlar için daha da güçlü. İnşallah çabucak atlatacak. Sizlerden de dualarınızla yardım istiyorum. Kimin kime duası geçer bilemeyiz. İnşallah çabucak atlatıp embriyolarina kavuşur ve bebeği olur 🙏

Okuyan her arkadaşımız bana sayı versin süremiz şuanlik kandil gecesi olsun. Tabi toplanmazsa daha da ilerleyebiliriz. Mübarek Ramazan günü güzel dualarınızda buluşmak dileğiyle hanımlar 🙏🥰

Ekli dosyayı görüntüle 4557
Kuzum ben okuyup sana mesaj atarım olur mu ?Allah kabul etsin inşallah

glshtnc

Doğa Sever Üye
glshtnc kuzum hepsi gelip gidecek pıtırcık sana birşey yapamaz çok hızlı bitecek bunda eminim dualarımız hep seninle💕🤲

Starella kuzum bende anca haftasonu okuyacağım haftaiçi işten dolayı enerjim kalmıyor sayı bildiririm baktın sesim çıkmıyor dürt beni 🤭
Allah razi olsun bebegim rabbim dualarımızı kabul etsin insallahh🤲 kısa zamanda geçsin gitsin pıtırcığım

glshtnc

Doğa Sever Üye
glshtnc kuzum çok çok geçmiş olsun ,inşallah tez zamanda sağlığına kavuşacaksın inanıyorum.♥️♥️♥️Ve sonra o bebişli göbüşü görücez inşallah🥰😘
Cok sagol kuzum allah razı olsun inşallah kısa zamanda atlatabilirim bende bu hastaligi 🤲 rabbim bana da o günleri gösterir inşallah 🤲

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6