Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Popüler Konu Gıybet, dedikodu ve daha fazlası

Starella

Süper Moderatör
Üye
Neler yapıyorsunuz hanımlar 😘 ben ufak bir operasyon geçirdim. O gün hastanede kalırken oğlum hasta oldu 3 gündür malesef grip. Onunla beraber ben ve eşimde grip oldu. Bebekler hasta olmasın cidden çok zor. Uykusuz olduğuma yanmıyorum hiç yavrum öksürdukce içim gidiyor.

Sizde ne var ne yok 🤩

ARİM#

💗 My Babygirl 💗
Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
kadininkalbi.com
Neler yapıyorsunuz hanımlar 😘 ben ufak bir operasyon geçirdim. O gün hastanede kalırken oğlum hasta oldu 3 gündür malesef grip. Onunla beraber ben ve eşimde grip oldu. Bebekler hasta olmasın cidden çok zor. Uykusuz olduğuma yanmıyorum hiç yavrum öksürdukce içim gidiyor.

Sizde ne var ne yok 🤩
Kuzzm cok gecmis olsun önemli bisi deildir umarim. Yas kücük paşa hastami kiyamam ona 🥺 olmasinlar valla kuzum öyle zorki derlerini anlatamadigi sürece cok cok zor

Starella

Süper Moderatör
Üye
Kuzzm cok gecmis olsun önemli bisi deildir umarim. Yas kücük paşa hastami kiyamam ona 🥺 olmasinlar valla kuzum öyle zorki derlerini anlatamadigi sürece cok cok zor
Çok önemli bir şey değil kuzum hemorait ile ilgili 🤣
Evet uyku düzeni kurmuştum ne güzel ama oda şaştı gündüz hep uyumak istiyor gece ağlıyor

Starella

Süper Moderatör
Üye
Ahh ahh 🤣 bazen instagram story gecmisine bakiyorum görüyorum orda hahaha bizde öyleydik . Sana dedigim o uyku arkadaşını alsana kiz
Arkadaşimin vardı verdi dene ise yarasa al dedi benimki onu dış kasmaya kullanmak istedi 😂 tam tersi oynayıp uyumadi 😂 budiz Di adı hatta 😂

ARİM#

💗 My Babygirl 💗
Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
kadininkalbi.com
Arkadaşimin vardı verdi dene ise yarasa al dedi benimki onu dış kasmaya kullanmak istedi 😂 tam tersi oynayıp uyumadi 😂 budiz Di adı hatta 😂
🤣 hadi ya bize cok yaradi o valla ışıklı karnida girip cikiyo biri varmis yaninda hissi veriyo

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6