Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *

Fırında Tavuk (Yoğurt Soslu)

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Yok kuzum akrabalarının bir çoğu zengin cidden, ama benim eşimin babası olacak daha 2 ay önce vefat eden anneannesinden bile kalacak parayı yemiş zamanında zorla imza almış abisinden ve ablasından çatır çatır yemiş sonra 😂😂 boğazına dizine dursun Rabbim ağzından yüzünden çıkarsın ne diyim 😂😂
Ay herşey bu babaların başının altından cikiyo çoğu zmn,kimi Çocuğunun rızkını başkasına koklatmaz ileriyi düşünür yatırım yapar kimi de torunlarının dahi rızkını yer elde avucta bişey bırakmaz,ama işte kötü de olsalar koşuyorsun bişey olsa,bizim ki hastalandı bak eşim bı yerde baba diye koştu gitti 3 gün boyunca kıymet bilenmi var hayır ama işte ne diyim🙄

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Ay herşey bu babaların başının altından cikiyo çoğu zmn,kimi Çocuğunun rızkını başkasına koklatmaz ileriyi düşünür yatırım yapar kimi de torunlarının dahi rızkını yer elde avucta bişey bırakmaz,ama işte kötü de olsalar koşuyorsun bişey olsa,bizim ki hastalandı bak eşim bı yerde baba diye koştu gitti 3 gün boyunca kıymet bilenmi var hayır ama işte ne diyim🙄
Aynen öyle kuzum torununu bile etkileyen hareketler yapmış hala da pişkin valla büyük konuşmak istemem ama kendi babam dahil kimseye bakamam benim her güzel günümün
İçine etti ikiside 🥴

imzaben

Eyeliner gibiyim çekemiyolar..
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Avcarlamak nedir bilir misiniz hanımlar
Akdenizde böyle bi tabir var başka yerlerde var mı bilmiyorum :k2:
Tavuk/et vs. mangal, yemek ne yapılacaksa öncesinde çeşitli baharatlarla avcarlayıp dinlendirilir. Yani soslanır f25

Bu tarifi biz sürekli yaparız.

Malzemeler
1 kg tavuk sarma/tavuk pirzola/tavuk but
1 çay bardağı yoğurt
Yarım çay bardağı zeytinyağı
1 yemek kaşığı salça
1 yemek kaşığı kekik
Tuz

Yapılışı
İçerisine patates, biber, soğan dilediğiniz şeyi ekleyebilirsiniz f14

Bütün malzemeler karıştırılır dolapta 1 saat bekletilir.

1 saat sonunda 180 derecede 45 dk - 1 saat pişirilir. Afiyet olsun f14
Yeni bir kelime öğrendim büsüm 😍 avcarlamak demek soslamak demek hiiimmmmm🤩 ellerine sağlık bal büşom benim❤️💋

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim😉
Doğa Sever Üye
Üye
Aynen öyle kuzum torununu bile etkileyen hareketler yapmış hala da pişkin valla büyük konuşmak istemem ama kendi babam dahil kimseye bakamam benim her güzel günümün
İçine etti ikiside 🥴
İşte onlara sorsan daha yanlarında olduk destek olduk diyip bizleri nankör ilan ederler amann bitmez dertleri😂 avcarlamaktan nerelere geldik işgal ettik tarifin altını da Büşüm 😂😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6