Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

EVLENDİKTEN SONRA EVİNİZE ALIP PİŞMAN OLDUGUNUZ ESYA :)

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Seramik tava tencere seti aldım rengine vuruldum gerçi de pembe diye almaz olsaydım kulpları sillikonlu kapağı silinkonlu yapışmaz fln dediler iki yumurtayı bile tavaya yapıştırıyor hiç güzel değil çokkkk pişman oldum keşke granit alsaydım görünüşü çok güzel zaten o cezbediyor altlarinin delikleri hep karardı o kadar temiz bakmama ragmenn belli bir süre sonra silikon kapaklarınin rengi atıyor sarariyor kulpları da aynı şekilde yanıyor resimlerine aldanıp almayın Karaca'nın diye aldım bir de siz siz olun bundan almayın resmini bırakıyorumScreenshot_2021-06-07-00-47-52-1.png

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Ha bir de eve almış oldugum beyaz halılar 😒mutfakta bile beyaz hali var ya yemek yaparken mutlaka bir şey döküyorum çöp kovası da hemn dipte duruyor içine çöp atayım derken hemn halıya dökülüyor ben gözünü baktıkça mutlakka başına bir iş geliyor
Evinize beyaz hali almayın alın da bağrı mutfağa almayın

Mutfağa halı tercihi ince olacak ve koyu renkli biraz olmalı tam mutfağa ugun şekilde

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Ha bir de eve almış oldugum beyaz halılar 😒mutfakta bile beyaz hali var ya yemek yaparken mutlaka bir şey döküyorum çöp kovası da hemn dipte duruyor içine çöp atayım derken hemn halıya dökülüyor ben gözünü baktıkça mutlakka başına bir iş geliyor
Evinize beyaz hali almayın alın da bağrı mutfağa almayın

Mutfağa halı tercihi ince olacak ve koyu renkli biraz olmalı tam mutfağa ugun şekilde
Bu konuda katılıyorum benimde halıların beyaz hep sinir krizi geçiriyorum. Mutfağa kaydırmaz aldım artık

KoalaMom

Ananın Dibi 🤣
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Kizlar beenn mutfakkta şimdilik halli kullanmiyorrum
Cnku çok döke saça yemek yiyorlar. Başta. Büyük oglann (akros ) hahaah
O yüzden kalldirdiim halıyı hatta a101 denn yuvaarlar çok guzzel bire halli allmistim paspas. Gbi makkine. De yikannabbiliyor onu bile. Kalldiirdiim inanın kız da. Büyüsün onddann soonrra bakaarim 🤣🤣🤣

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Store perde gülom 🤦🏼‍♀️
Temizliği büyük sorun
Tül perde yıka as yarım saate oh rahatlık. Allah'tan tek bir odam store perdeli..

KoalaMom

Ananın Dibi 🤣
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Store perde gülom 🤦🏼‍♀️
Temizliği büyük sorun
Tül perde yıka as yarım saate oh rahatlık. Allah'tan tek bir odam store perdeli..
herkes bu kdr pişman ise vazcaydım
görüntü olarak cok hoşuma gidiyordu ama artık ne olursa olsun ıı ııhh yaptırmam :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6