Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

En cok alisveris yaptiginiz Magaza?❤

Nur

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Pandemiden dolayı ben artık internetten alışveriş yapıyorum sayısız kıyafet ayakkabı parfüm aldım ve herseferinde trendyol u tercih ediyorum.. Hepsiburada dan da alıyorum ara ara ama trendyol daha hızlı ve güvenilir geliyor bana.. En son kızıma pantolon kazak aldım çeşit çeşit indirim çok oluyor.. İlk başta kendime aldığım pantolonlar olmadı sonra iade yaptım ertesi gün para hesabıma geçti farklı bedenini aldım bu sayede kendimi tanıdım bedenimi çözdüm.. İnternet üzerinden alışveriş yapmak büyük rahatlık mis bunu anladım.. hotic bot aldım kendi sitesinde 500 TL idi trendyoldan 220 TL ye aldım 😻 işin kötü yanı kendimi durduramıyorum 😄 önceden 6 ayda 1 mağazaya gider rahat 1000 - 1500 arası alışveriş yapar tek seferde kapardim sezonu.. ama şimdi onumu alsam bunu mu alsam çok kararsız kalıyorum 😄 favoriye birsuru ürün ekliyorum mağazada her ürünü göremiyorsun gözden kaçıyor illaki ama internette her urun sergilendiği için rahatlıkla herseyi görebiliyorsun.. insan üzerinde nasıl durduğunu görüp ona göre karar verebiliyorum.. Eskiden kıyafet alışverişini internetten yapmaya onyargili bakardım ama şimdi çok iyi bisey olduğunu düşünüyorum.. Avm nin yolunu unuttum artık 🙈 amaaa nutfen biri beni durdursunnn😄

Hasret Bayazit

Doğa Sever Üye
Üye
Merhaba Coco 😊
İnternetten kıyafet alışverişi hiç yapmam çünkü ya beklediğim gibi çıkmıyor ya da bedenime uymuyor.
Gidip ellemeden denemeden kıyafet alamayanlardanım.
Spor olarak sadece Hummel alıyoruz eşimle ama günlük olarak defacto dışında tüm markaları severim. Yeterki yakışsın, 😊
May moda var modamız bir sayfası birde patırtı 💕

KoalaMom

Ananın Dibi 🤣
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Bayadir bişey almiyormusum onu farkettim
Geçenlerde baya oldu akros bir çok şey almış onlar da yakışmadı hiç duruyor öyle 😂😂

Artık evde hergun pijama partysiii yapiyorm msjsndbdjsj

Minoş

Anne Üye
Üye
Merhaba Arkadaslar💖

En cok alisveris yaptiginiz Magzalari önerirmisiniz ve internet üzere en cok begendiginiz Magza siteleri.
Eger benim hangi magazadan kombinlerimi aldigimi merak ediyorsaniz bunu yorumlara yazabilirsiniz💖😍
Penti, lcw çocuk harici almıyorum internetten

hulyaca

Mevsim 💜
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Önceden aşırı çok internetten alırdım. Çoğu kişinin adını duymadığı yerden bile alırdım 😅Hep de tam olurdu bedenime. Ama istediğim kiloya inene kadar şu an bedenimi ayarlayamıyorum 🙊 lcw , kotondan yerinde görüp alıyorum. Kilo vereceğim için de az alışveriş yapıyorum şimdilik 🙈😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6