Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

El Emeği || Hastane Odası Makrome Kapı Süsü

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Her ne kadar yapıp oda yapamadığım için asamadım ama yeni evimiz de asacağım inşallah ben de 🙈🥰🥰 el emeği en güzeli oldu kesinlikle 🙆🏻‍♀️
Ellerimize sağlık karnımız burnumuzda iyi yaptık 🤣🤣 hele senin o halın ve çamaşır sepetin 🙈🙈 mutlaka konu olarak açmalısın ❤️
Muhtesemmm yaaaa ben de yapacam inşallah busum en kısa zamnda nasıl olmuş diye göstereceğim😍😍😍😍😍😍
Bekliyorum kuzumm 😍😍

Pumpkin

Z💕
Doğa Sever Üye
Herkese selamm
Kızım için yaptığım kapı süsünü sizlerle paylaşmaya geldim
Tabii pandemi nedeniyle hastaneye götürmeyi tercih etmedim, şu an evimizde kızımın odasının kapısına astım :k28:
Kapı süsü konusunda o kadar çok seçenek var ki, insan karar vermekte zorlanıyor.
Ama başından beri nedense hep kendi yapabileceğim bir şeyler olsa diye düşünüyordum.
Lafı çok uzatmadan kapı süsüne geçeyim :k12:

Öncelikle bebeğinizin ismine karar vermiş olmanı gerekiyor f29
Sonrasında ise bu kasnakları yaptırabileceğiniz çeşitli yerler var. Bunların başında zencefil design geliyor.
Benim evime çok yakın bir yerde minik bir atolye vardı ben orda kestirdim.
Boyutlarını ve rengini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3435
Kasnak geldikten sonrası yine ip renkleri zevkinize göre değişir. Bir modeli de örnek alabilirsiniz ben öyle yaptım şahsen 🙈
Çok beğenip bunu yapmalıyım dediğim model şuydu 👇👇

Ekli dosyayı görüntüle 3436

Şimdi geldik ipi nereden bulacağız? sorusuna
Yine kasnağı yaptırdığınız zencefil design'da çok güzel ipler var
Ama benim bir arkadaşım bana bir instagram sayfası önerdi kendisi hep oradan alıyormuş, ben oradan aldım ve iplerin kalitesinden çok memnun kaldım.
Sayfanın adını da iliştireyim : macrome_iplik
Kahramanmaraştan gönderim yapılıyor, çeşitli renk seçenekler var gerçekten çok güzeller.

Gönderdiğiniz örnek resme göre size renk kodlarında yardımcı oluyorlar :)
Benimkinin kodları 127-156 ve beyaz kısımları ise ekru gibi bir şeydi o konuda yardımcı oluyorlar dediğim gibi :)

İplerim elime geldikten sonra youtube dan şu videodan yardım alarak yaptım 👇👇

Ben kendi yapacağım ene göre sayılarında artırma eksiltme yaptım. Sizde zaten yapmaya başlayınca mantığı kafanızda oturduğunda anlıyorsunuz kendi yorumunuzu katıyorsunuz f14 1 gecede bitirdim. Çokta içime sindi. Şimdi kızımın her odasına girdiğimde kapı süsünü görüp gülümsüyorum iyi ki yapmışım diyorum :k35:
Renkleri daha açık aslında ama gün ışığında fotoğrafını hiç çekmemişim f29

Ekli dosyayı görüntüle 3437

Emeğine sağlık çok güzel olmuş 💕

hulyaca

Mevsim 💜
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Ellerimize sağlık karnımız burnumuzda iyi yaptık 🤣🤣 hele senin o halın ve çamaşır sepetin 🙈🙈 mutlaka konu olarak açmalısın ❤

Bekliyorum kuzumm 😍😍

Sağ olasın canım benim 🌸 😘 aklımda bi ara açayım ben de. ☺ Ne zorlanmıştım ya halıyı yaparken koca göbekle 🙈😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6