Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )

Doğumdan Sonra Lohusa Depresyonu Yaşayan ? Ondan Sağ Çıkan Var mı ?

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Benim kapı komşum tarsuslu. Yazın Bi gidiyorlar gelince zenciye dönmüş oluyorlar. 🤣🤣
Çok fena burası çokk 🤣
Bemim annem buralı aslen ankaralıyız keşke memleketimde yaşasak, eşimin memleketi de olur Kayseri. Ben soğuk insanıyım aksi gibi buraya düştüm 🤣🤣

Dfnkedi

Üye
Hayırlısı olsun tabi ki Allah ne zaman verirse o zaman yazı kışı yok bu işin belki aylarca deneyeceğiz olmayacak bilmiyoruz şu an için kontrollerde bi sorun olmadığını söyledi doktorlar vitamin kullanıyoruz kendimizi 2-3 ay hazır edip sonra denemelere başlayalım dedik
İnşallah ilk seferde olur.evinize neşe bereket katsın.bo bol kısmetleri ile gelsin 🥰

Dfnkedi

Üye
Gerçekten zor ama ben mersinde yaşıyorum hadi mersini geçtim adanaya en yakın ilçesi olan tarsusta yaşıyorum Türkiyenin en sıcak bölgesi. 7 eylülde doğdu kızım. Nem falan çok fena çok, eğer pandemiden dolayı idari izinde olmasam ve tüm gün evde klimayla oturmasam napardım bilmiyorum. Bide inşaat mühendisiyim işim sahada, o halde çalıştığımı hiç düşünemiyorum Allah yüzüme baktı da idari izinliydim hamilelik boyunca valla 😅 inşallah ilk denemede tutar kış bebeği olur 🙏 çünkü bebek doğduktan sonra da sıcak lohusalık emzirme aklıma geldikçe terliyorum 😅 süt bezleriyle ter bezlerinin çalışma prensibi aynıymış vücut süt ürettikçe ben günde 4 kıyafet falan değiştiriyordum doğumdan sonra ilk 10 gün. Buralarda kasımın ortasına kadar falan havalar soğumuyor. Ki hala soğumadı 21 dereceydi bugün 🤦🏻‍♀️
15 sene adana’da yaşadım.güzel memleket ama dediğiniz gibi acayip sıcak.bebek emzirmekte çok zordur kesin.bi yandan bebek emerken terler bi yandan anne ooooyyy allah yardımcısı olsun annelere.Allahtan İstanbul’a yerleştim doğumumda son baharın başlangıcı havalar güzeldi🥰

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Aboo Ankara da çok soğuk oluyo kız. Aştide ne donardım geceleri hele 🥶
Ah ayazını bile özledim ya 🤣
15 sene adana’da yaşadım.güzel memleket ama dediğiniz gibi acayip sıcak.bebek emzirmekte çok zordur kesin.bi yandan bebek emerken terler bi yandan anne ooooyyy allah yardımcısı olsun annelere.Allahtan İstanbul’a yerleştim doğumumda son baharın başlangıcı havalar güzeldi🥰
Gerçekten toprağı bereketli çok güzel bir memleket havası da güzel olsa keşke 🥺

Esell

Love the life you live. Live the life you love🦄
Doğa Sever Üye
Kızlar bu lohusalık hüznü müdür depresyonu mudur beni de vurdu. Ben hiç araştırmamıştım bu lohusalık psikolojisini. Dogum yaptım geldim aglama ya başladım. Bebeğime bakıyorum bu benım mı diyorum annem kaldı yanımda biz annemle bebege bakmak için oturma odamızda yattık eşim içerde. Eşimi falan özlüyorum ondan ilgi istiyorum bebek aglıyor bi yandan. Bi ara tövbe yarabbim bebek yokken ne rahattık psikolojisi bile vardı hep eskiyi özlemeye başladım. Halbuki bebeğimi ne cok istedim bi bilseniz. 32 gün oldu biraz geçti ama hala alısamadım tam olarak düzen falan kalmadı evde bebeğim akşamları cok huzursuz gece uykum azaldı 😏🤣🤣🤣napcam ben ya geçiyor demi bu durumlar yemek bile zor yapıyorum 🙈

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6