Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Çocuk Moda Trendleri

BÜŞRA

07.09.2020 🐣❤️
Yönetici
Yönetici
Üye
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
1,717
Tepki puanı
5,023
Puanları
73
Yaş
26
Konum
Türkiye
1585752406845.png

Bu sonbahar ve takip edecek kış sezonunda, çocuk moda trendleri 90'lı yılların geri dönüşüne sahne olacak. Renkler parlayacak, kumaşların desenleri eğlenceli olacak ve kıyafetler 90'ların pop kültürüne öncülük eden her detaya yeniden sahne olacak. Yani renk oyunları için hazır olun.

Nostaljik 90’lar yolda, çocuk moda trendleri taptaze dokunuşlarla ama 90’ların etkisinde farklı bir tarz ortaya koyacak. Beklenmedik detayları birleştiren koyu canlı renkler, desenler ve parlak siluetlerle bu farklı döneme saygı duruşu yaşanıyor. Düzgün, sade siluetler üzerinde çarpıcı renk karışımları, canlı grafik öğeleri ve patlayan desenler ile başka bir sezon olacak. Genel duruşlar canlı, cesur ve net olacak.

Renkler

Sonbahar-kış kız çocuk trendleri için sezon renkleri bu yıl gerçekten farklı olacak. Her zaman ön planda olan pastel renkler artık ortada olmayacak, ancak canlı net düz renkler ve sıra dışı kombinler de yolda. Kız çocuk trendleri mavi, kırmızı, sarı ve yeşil gibi nötr renkler ile karıştırılabilen pembe tonlarla dans edecek. Turuncu gibi en hareketli renk çok daha az kullanılırken, daha çok birleştirici detaylarda yer alacak. Kısaca siz düz ve net renkleri seçtiğinizden emin olun.

Erkek çocuk trendleri için, mavi ve kırmızı renkleri blok geçişlerde daha çok görüyoruz. Birbiri ile kullanılan renkler çok fazla olmasa da desenlerde gerçekten akıllı renk oyunları uygulanıyor. Dış giyim de çocuk giysi modası için çok önemlidir, çünkü iç giyimdeki kombinasyonlarla gerçekten eşleşmeleri gerekir.

Tekstil ürünlerinin yanı sıra çocuk mobilyaları ve ev tekstilinde de tam bir değişim var. Geçmiş yıllarda kullanılan nötr renkler, soluk desenler bu sonbahar kış sezonunda yok. Yağmurlu serin havaların modunu reddeden bir stil duruşu enerjiyi yükseltmeye odaklanıyor. Çocuk dekorasyonu da bu yıl çok daha canlı olacak.

Kumaşlar

Kumaş seçimi çocuk giyim koleksiyonlarında her zaman önemli bir noktadır. Ne giydikleri, ciltlerine ne tip bir dokunun temas ettiği artık büyük değer taşıyor. Farkındalığı artan ailelerle birlikte kumaşlar da değişiyor. Bu kapsamda çocukların da kendi moda trendleri kendiliğinden oluşuyor.

2019-2020 sonbahar-kış sezonunda kız çocuk kumaş seçimleri parlak ve renkli dokulardan oluşuyor. Kaplanmış neopren, yumuşak jarse ve 90’ların vinil panelleri kızlar için yeniden hazırlanıyor. Jeanlar renkli ve 90’ların capcanlı havasına uygun şekilde tasarlanıyor. Patlayan renkler, canlı aksesuarlar 90’ların asi ruhu ve sıra dışı dokusunu yeniden yaşatıyor.

Erkek çocuk trendleri ise daha koyu renklerde ama ara geçişlerin sıra dışı renklerle yapıldığı tasarımlara hazır. 90’ların trendi ve ruhu yeniden yaşanacak ve tasarımlar erkek çocuklar için daha ön planda olacak.

Tasarım Detayları

Nostaljik 90’lar moda sektöründe bambaşka bir dönemdi. Asi ruhu, başkaldıran tarzı ile geleceğe de hazırlık yapan bir dönemdi. Saçlar, aksesuarlar, evler, hatta meslekler bile ciddi bir dönüşüme girmişti. İşte şimdi bu detaylar 90’ların çocuklarından gelecek nesillere yeniden yaşatılıyor. Bu özel geçiş dönemi 2019-2020 çocuk moda trendlerinde aramızda olacak. Çocuklar kıyafetleri, saçları ve tavırları ile bunu ne kadar hissederse, o kadar canlı olacaklar.

Kız çocuk giyim tasarımlarında pantolonlarda kenar çizgiler, tshirtlerde omuz ve kollarda blok geçişleri için kalın hatlar olacak. Süslü kız çocukları kıyafetleri ise kat kat fırfırlar, büyük puantiyelerle hareketlenecek. Düz tasarımlarda ise parlak kumaşlar ve canlı dokular ön planda olacak. Erkek çocuklar için de uyumsuz ekoseler, yamalı Jean pantolonlar, ceketler ve kumaşlarla uyumsuz görünen sıra dışı düğmeler ile dönemi yaşayacak.

Kumaşlarda grafik desenler ve renklerin fışkırdığı çizimler olacak. Küçük mesajlar içeren t-shirtler ve renkli sweat-shirtler ile sonbaharın serin havası hareketlenecek. Hem okullarda hem de hafta sonları özel zamanlarda sokaklar şenleniyor.

Aksesuarlar

Aslında aksesuarlar moda stilinin kilit unsurlarıdır. Aksesuarlar tüm giyim kombinasyonlarını birleştiriyorlar ve daha çarpıcı olmasını sağlıyor. Kendi tarzlarını modaya uygun şekilde seçilen kıyafetlere yansıtıyorlar ve yaşam tarzınızı ön plana çıkartabiliyorlar. Kısaca onlar olmadan trendler tam olarak tamamlanmış olmuyor.

Sezonun ayakkabıları renkli botlar ve sıra dışı kaba görünümlü spor ayakkabılar. Herhangi bir durum için herhangi bir kıyafeti bambaşka havaya sokabilirler.

Çantalar, moda sezonu için en gerekli aksesuarlardır. Çocuk moda trendlerinde hem okul hem de boş zamanlar için en kullanışlı parçalardır. Tabii ki çantalar da trendlere uygun ve havalı olmak zorunda. Özellikle erkek çocuklar için, şapkalar her mevsim her sezon olmazsa olmaz aksesuarlardır. Kız çocukları bile kendi stillerini tamamlamak için sloganlı renkli şapkalara sahip olmayı seviyor.
 

Martilikiz07

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Katılım
31 Mar 2020
Mesajlar
472
Tepki puanı
1,124
Puanları
28
Konum
Türkiye
Bebegım ıcın hm ve zaradakı modellerı cok begenıyorum soft renkler ve alısılmısın bıraz dısında 😍
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst