Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Chopard Wish

imzaben

Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
95201-0026_00.jpg

Chopard Wish parfüm den bahsediyim biraz.. Chopard çok ünlü bir mücevher markasıdır şişe tasarımı da elması andırıyor çok şık bir şişe tasarımı var.. kokusu vanilyalı pudralı çok müthiş bir kokudur.. bana johnsons baby nin bebek pudrası gibi kokuyor birazdaha vanilyamsı hali gibi düşünün :) çok masum bebeksi pudramsı bir koku wish :) bu parfümü bir dönem çok kullandım ozamanlar üretimi durmamıştı bir ara BİM marketlerde bile satıldı 100 tlye :))) o yüzden bilmeyen yoktur bu parfümü çok eski bir parfüm kullanırken gerek çevremden gerekse eşimden çokca iltifat aldığım parfümdür wish.. açık parfümlerde bulmak münkün açık parfüm olarak alınabilir.. internet üzerinde de bikaç yerde satışı mevcut orjinalmiş gibi ama orjinal olduğunu düşünmüyorum.. Chopard üretmiyor bu parfümü artık.. şişesini toplayıp içine doldurma parfüm koyup satılıyordur muhtemelen.. çünkü ne sephoralar da ne seviller de bulunmuyor bu parfüm.. çok seveni olduğu için internette hala sahteleri satılmakta itibar etmeyin orjinal diye almayın sakın.. açık parfüm olarak alın daha iyi o kadar para vermeye gerek yok ;)

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6