Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Çaresiz

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Avukata demiş söyle vazgeçsin boşan mayalim bende boşanmak istiyorum vazgeçmem dedim hasta bu adam kurban kesicem kurtuldum diye
Her haltı yedikten sonra mı boşanmak istemiyormuş salaklar ya yemin ederm kendini çok akıllı zannediyor heralde beyinsiz

Peki ne hak talep ettin hakim her hangi bir şey verdimi

Masal2323

Doğa Sever Üye
Her haltı yedikten sonra mı boşanmak istemiyormuş salaklar ya yemin ederm kendini çok akıllı zannediyor heralde beyinsiz

Cnm benim 200 bin altın larim tutuyordu onları aldım nafaka da üç yüz yada dört yüz muş ben istemiyorum dedim sadece kurtulmak istiyorum dedim

Masal2323

Doğa Sever Üye

Ondan gelecek hiç birşey den hayır gelmez şu anda kadar çok mutluyum ki anlatamam

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin kırılır,ya hevesin..."
Doğa Sever Üye
Üye
Cnm benim 200 bin altın larim tutuyordu onları aldım nafaka da üç yüz yada dört yüz muş ben istemiyorum dedim sadece kurtulmak istiyorum dedim
Aman onun nafakasi batsın iyi bağrı altınları almışsın o çok iyi olmuş canım

Masal2323

Doğa Sever Üye

Aman onun nafakasi batsın iyi bağrı altınları almışsın o çok iyi olmuş canım
Aynen cnm eğer nafaka alsaydım sürekli beni rahatsız ederdi diyordu altınlar 100 bin tutuyor eksik verçekti allahtan düğün video şu vardı ortaya çıktı

Masal2323

Doğa Sever Üye
Kızlar bir haber aldım o pisliğin başka biriyle konuştuğu ortaya çıktı ben onun anasına diyordum senin oğlun başkasıyla konuşuyor bana diyordu oğluma iftira atıyorsun şimdi ortaya çıktı dul bi kadınla konuşuyormuş kadının birde kızı varmış doğru soyledigim ortaya çıktı çok sevimdim birde öz amcası oğlu çıkarmış ortaya çok şükür kurtuldum ben 🤲

Masal2323

Doğa Sever Üye
Akrabaları demiş geç değil git karini gerigetir özür dile demiş ben gitsem de beni kabul etmez çok pişmanım ama geri gelmez artık dedim ayağımı yıkasa suyunu içse de gelmem benim için öldü artık öyle birini tanımıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6