Aram─▒za Ho┼č Geldin, Kad─▒n─▒n Kalbi | Her ┼×ey Kad─▒n─▒n Kalbinde Ba┼člar!

T├╝rkiye'nin en iyi kad─▒n sitesinde, Astroloji, sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i├žeri─če sahip sosyal kad─▒n portal─▒ndas─▒n. Hissetmek istedi─čin t├╝m duygulara uzak kalma sadece ├╝ye olarak aram─▒za kat─▒l.

Akl─▒nda Olanlar─▒ Sor

T├╝m sorular─▒n─▒za birlikte ├ž├Âz├╝m arayal─▒m, derdinizi payla┼čal─▒m.

G├╝ndemde Olanlar

Bug├╝n Kad─▒n─▒n Kalbinde neler yeni k─▒saca g├Âz atmak ister misin?

─░leti┼čim ve Destek

Bizimle ileti┼čime ge├žmekten ├žekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g├╝├žl├╝ bir destek sistemi var.

Biberon se├žimi­čŹ╝

B├ť┼×RA

07.09.2020 ­čÉúÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Y├Ânetici
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,023
Puanlar─▒
73
Ya┼č
26
Kuzum bizde phillips avent─▒n setini ald─▒k 2 b├╝y├╝k boy 2 k├╝├ž├╝k boy 1 emzik 1 de biberon temizleme f─▒r├žas─▒ ├ž─▒k─▒yor i├žinden. 250 tl gibi bi┼čeydi fiyat─▒ 170 e d├╝┼čt├╝─č├╝nde alm─▒┼čt─▒k. Biberon k─▒sm─▒ hava yutmamas─▒ i├žin ├Âzel olarak yap─▒lm─▒┼č e┼čim baya ara┼čt─▒rm─▒┼čt─▒ onu ­čś╗

Ekli dosyalar

poncikvegece

Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
3,319
Puanlar─▒
48
Kuzum bizde phillips avent─▒n setini ald─▒k 2 b├╝y├╝k boy 2 k├╝├ž├╝k boy 1 emzik 1 de biberon temizleme f─▒r├žas─▒ ├ž─▒k─▒yor i├žinden. 250 tl gibi bi┼čeydi fiyat─▒ 170 e d├╝┼čt├╝─č├╝nde alm─▒┼čt─▒k. Biberon k─▒sm─▒ hava yutmamas─▒ i├žin ├Âzel olarak yap─▒lm─▒┼č e┼čim baya ara┼čt─▒rm─▒┼čt─▒ onu ­čś╗
B├╝┼č├╝m bundan bahsettim i┼čte az ├Ânce bu mika m─▒ cam m─▒ ?

B├ť┼×RA

07.09.2020 ­čÉúÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Y├Ânetici
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,023
Puanlar─▒
73
Ya┼č
26
B├╝┼č├╝m bundan bahsettim i┼čte az ├Ânce bu mika m─▒ cam m─▒ ?
Bunlar mika kuzum. Ama bebekler i├žin ├Âzel ├╝retilmi┼č oldu─čundan herhangi bir zarar─▒ yok baya ara┼čt─▒rm─▒┼čt─▒k hatta ben hamileli─čimi ilk ├Â─črendi─čim zamn arkada┼č─▒m bebe─čiyle bize gelmi┼čti 7-8 ayl─▒k art─▒k biberonu kendisi kavrayabiliyordu. ├çok s─▒cak diye eline veremiyordu ├ževresine bi┼čey sar─▒p veriyordu. S─▒cak ge├žirgenli─či a├ž─▒s─▒ndan o ├žok sak─▒ncal─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum elinden y├╝z├╝ne burnuna d├╝┼č├╝rse diye d├╝┼č├╝nd├╝m Allah korusun. O y├╝zden bunu tercih ettik bakal─▒m nas─▒l kullan─▒m─▒ ama tan─▒d─▒─č─▒m ve kullanan ├žo─ču ki┼čininde yorumunu al─▒p alm─▒┼čt─▒k ÔŁĄ

poncikvegece

Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
3,319
Puanlar─▒
48
Bunlar mika kuzum. Ama bebekler i├žin ├Âzel ├╝retilmi┼č oldu─čundan herhangi bir zarar─▒ yok baya ara┼čt─▒rm─▒┼čt─▒k hatta ben hamileli─čimi ilk ├Â─črendi─čim zamn arkada┼č─▒m bebe─čiyle bize gelmi┼čti 7-8 ayl─▒k art─▒k biberonu kendisi kavrayabiliyordu. ├çok s─▒cak diye eline veremiyordu ├ževresine bi┼čey sar─▒p veriyordu. S─▒cak ge├žirgenli─či a├ž─▒s─▒ndan o ├žok sak─▒ncal─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum elinden y├╝z├╝ne burnuna d├╝┼č├╝rse diye d├╝┼č├╝nd├╝m Allah korusun. O y├╝zden bunu tercih ettik bakal─▒m nas─▒l kullan─▒m─▒ ama tan─▒d─▒─č─▒m ve kullanan ├žo─ču ki┼čininde yorumunu al─▒p alm─▒┼čt─▒k ÔŁĄ
Ablam bizim en ufa─ča wee baby idi san─▒r─▒m ondan alm─▒┼čt─▒ ama en k├╝├ž├╝k boyu 80 TL falan 1 tanesi o da .. ama ─▒s─▒ya dayan─▒kl─▒ s─▒cakl─▒k falan vermiyor mesela tuttu─čunda.
Senin dedi─čin de mant─▒kl─▒ do─čru s├Âyl├╝yorsun; bende avent alaca─č─▒m ama cam istiyordum. ┼×imdi dedi─čini d├╝┼č├╝n├╝nce aventin b├Âyle bir durumu var m─▒ hi├ž ara┼čt─▒rmad─▒m yani cam olunca ─▒s─▒ vermeyen falan .. biraz daha ara┼čt─▒ray─▒m ben :k2: :k2:

B├ť┼×RA

07.09.2020 ­čÉúÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Y├Ânetici
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
5,023
Puanlar─▒
73
Ya┼č
26
Ablam bizim en ufa─ča wee baby idi san─▒r─▒m ondan alm─▒┼čt─▒ ama en k├╝├ž├╝k boyu 80 TL falan 1 tanesi o da .. ama ─▒s─▒ya dayan─▒kl─▒ s─▒cakl─▒k falan vermiyor mesela tuttu─čunda.
Senin dedi─čin de mant─▒kl─▒ do─čru s├Âyl├╝yorsun; bende avent alaca─č─▒m ama cam istiyordum. ┼×imdi dedi─čini d├╝┼č├╝n├╝nce aventin b├Âyle bir durumu var m─▒ hi├ž ara┼čt─▒rmad─▒m yani cam olunca ─▒s─▒ vermeyen falan .. biraz daha ara┼čt─▒ray─▒m ben :k2: :k2:
Ay kuzum valla bizde de e┼čim ara┼čt─▒rd─▒, birden al─▒vermi┼čti haberim bile yoktu daha 8-9 haftal─▒kken ­čĄú ara┼čt─▒rm─▒┼č indirime girmi┼č hemen alm─▒┼č, ama sonras─▒nda yorumlara ├žok bakt─▒m baya ├Ânerilen bir set. Hatta annem ├žok bile bu 4 tanesi hepsini kullanmazs─▒n dedi. Ama dedi─čin gibi tanesi 70-80 tl gibi bi┼čeydi 4 taneye vurunca uygun oluyor 170 tl..

Martilikiz07

Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
1,124
Puanlar─▒
28

Nuray

Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
4,686
Puanlar─▒
48
Merhabalar ­čîŞtecr├╝beli annelerden yard─▒m almak istiyorum biberon tercihini hangisinden yana yapt─▒n─▒z bakt─▒─č─▒m kadar─▒yla cam biberonlar ve plastik (pp) olanlar var bir de Anti colic biberonlar ├ž─▒km─▒┼č b├Âyle bak─▒nca hem marka hem ├Âzellik olarak insan─▒n akl─▒ ├žok kar─▒┼č─▒yor.├ževrenizde veya sizin kulland─▒─č─▒n─▒z memnun oldu─čunuz biberon marka ve ├Âzelliklerini yazman─▒z─▒ rica ediyorum ben ├Âzellikle Philips avent ve Dr. Browns bakt─▒m ama karars─▒z kald─▒m
Ben aventin biberonlariyla buyuttum kizimii ama klasik biberonlarini tavsiye ederim hem emzik eskiyip yirtilinca herhangi markaya ait genis agisli biberon ucu oluyor daha kullanisli yani klasik olani su ­čĹç­čĆ╗
Screenshot_20200417-061517_Trendyol.jpg

Diger natural biberonun kapagi atiyor surekli ve hic kullanisli degil bahsettigimse su­čĹç­čĆ╗
Screenshot_20200417-061546_Trendyol.jpg

Birde wee baby nin var genis agizli biberonu anticolik oda aventle birebir ayni klasik biberonuyla ikisinin kapaklari ve govdeleri ayni denedim kullandim tecrubeyle sabittir ­čĹŹ­čĆ╗ wee baby genis agizli biberon diye geciyor ve avente gore daha uygun hicbir fark yok kalite olarak bile aynilar tek fark birinde avent yaziyo digerinde wee baby ­čśë bahsettigimse su­čĹç­čĆ╗
Screenshot_20200417-062240_Trendyol.jpg

Tip olarak bile aynilar aventle inan bana digeri isim yaptigi icin okadar pahali bence.. ve s─▒k s─▒k hijyenik olmasi acisindan biberonu degistirirdim ben her 6 ayda 1 yenilerdim yenisini alirdim.. cam biberonlardan kac tane patlattik hatirlamiyorum kizim icince kaldirip atiyodu biberonu baktim boyle olmicak bende Pp biberonlardan aldim benim onerim bunlarr.. birde dr. Brown biberonlari cokda iyi degill her bebek istemez bu biberonu kavramalari zor oluyor. Genelde aventi kolay kavrayip alisiyolar.. aventin natural olani ozellikle anne gogsune benziyor emzik ucu o sebeple kolay alisiyorlar..

Papatya90

Anne ├ťye
Do─ča Sever ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
25
Puanlar─▒
3
Ya┼č
30
Ben aventin biberonlariyla buyuttum kizimii ama klasik biberonlarini tavsiye ederim hem emzik eskiyip yirtilinca herhangi markaya ait genis agisli biberon ucu oluyor daha kullanisli yani klasik olani su ­čĹç­čĆ╗
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 820

Diger natural biberonun kapagi atiyor surekli ve hic kullanisli degil bahsettigimse su­čĹç­čĆ╗
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 821

Birde wee baby nin var genis agizli biberonu anticolik oda aventle birebir ayni klasik biberonuyla ikisinin kapaklari ve govdeleri ayni denedim kullandim tecrubeyle sabittir ­čĹŹ­čĆ╗ wee baby genis agizli biberon diye geciyor ve avente gore daha uygun hicbir fark yok kalite olarak bile aynilar tek fark birinde avent yaziyo digerinde wee baby ­čśë bahsettigimse su­čĹç­čĆ╗
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 822

Tip olarak bile aynilar aventle inan bana digeri isim yaptigi icin okadar pahali bence.. ve s─▒k s─▒k hijyenik olmasi acisindan biberonu degistirirdim ben her 6 ayda 1 yenilerdim yenisini alirdim.. cam biberonlardan kac tane patlattik hatirlamiyorum kizim icince kaldirip atiyodu biberonu baktim boyle olmicak bende Pp biberonlardan aldim benim onerim bunlarr.. birde dr. Brown biberonlari cokda iyi degill her bebek istemez bu biberonu kavramalari zor oluyor. Genelde aventi kolay kavrayip alisiyolar.. aventin natural olani ozellikle anne gogsune benziyor emzik ucu o sebeple kolay alisiyorlar..
Sa─čol can─▒m ├žok g├╝zel anlatm─▒┼čs─▒n ├žok yararl─▒ oldu benim i├žin ­čîŞ

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
├ťst