Aram─▒za Ho┼č Geldin, Kad─▒n─▒n Kalbi | Her ┼×ey Kad─▒n─▒n Kalbinde Ba┼člar!

T├╝rkiye'nin en iyi kad─▒n sitesinde, Astroloji, sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i├žeri─če sahip sosyal kad─▒n portal─▒ndas─▒n. Hissetmek istedi─čin t├╝m duygulara uzak kalma sadece ├╝ye olarak aram─▒za kat─▒l.

Akl─▒nda Olanlar─▒ Sor

T├╝m sorular─▒n─▒za birlikte ├ž├Âz├╝m arayal─▒m, derdinizi payla┼čal─▒m.

G├╝ndemde Olanlar

Bug├╝n Kad─▒n─▒n Kalbinde neler yeni k─▒saca g├Âz atmak ister misin?

─░leti┼čim ve Destek

Bizimle ileti┼čime ge├žmekten ├žekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g├╝├žl├╝ bir destek sistemi var.

BEN DELI SEN MANYAK GEL KANKA OLAK­čĄú­čśť

Eslemm

27.10.2020 ­čĽŐ
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
2 Nis 2020
Tepki puan─▒
4,225
Puanlar─▒
48
├ç─▒kmam─▒┼č daha kuzum arad─▒mda ben ve e┼čimden ├Ânce kromozom testi i├žin kan ald─▒lar 15 g├╝n sonrada sadece benden trambofolimiydi neydi onu ald─▒lar kan p─▒ht─▒la┼čma test i┼čte korkmaya ba┼člad─▒m ya in┼čallah kromozomlarda bi sorun yoktur
Bebe─či g├Ândermediniz mi cnm siz k├╝rtaj sonras─▒ geneti─če d├╝n verdik bizde e┼čimle 1.5 ay sonra ├ž─▒kacakm─▒┼č 12tromfoli paneli ve kromozom korkma kuzum in┼čallah bi┼čey ├ž─▒kmaz bana sendr p─▒ht─▒la┼čma var gibi geliyor

Zekta

Leil├ó ­čî┐
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Nis 2020
Tepki puan─▒
1,572
Puanlar─▒
28
Bebe─či g├Ândermediniz mi cnm siz k├╝rtaj sonras─▒ geneti─če d├╝n verdik bizde e┼čimle 1.5 ay sonra ├ž─▒kacakm─▒┼č 12tromfoli paneli ve kromozom korkma kuzum in┼čallah bi┼čey ├ž─▒kmaz bana sendr p─▒ht─▒la┼čma var gibi geliyor
Kuzum benim bebek seninki kadar ilerlememi┼čti 6. Haftada kalm─▒┼čt─▒ patolojiye gitti i┼čte temiz ├ž─▒kt─▒ zaten patolojiden ├žok bi sonu├ž ├ž─▒km─▒yomu┼č genelde

Eslemm

27.10.2020 ­čĽŐ
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
2 Nis 2020
Tepki puan─▒
4,225
Puanlar─▒
48
Kuzum benim bebek seninki kadar ilerlememi┼čti 6. Haftada kalm─▒┼čt─▒ patolojiye gitti i┼čte temiz ├ž─▒kt─▒ zaten patolojiden ├žok bi sonu├ž ├ž─▒km─▒yomu┼č genelde
Aynen kuzu banada ├Âle dediler benim ikiside temiz geldi bakal─▒m bu verdiklerimiz ne ├ž─▒kacak bnde merak ediyorum bide rahim filmi istediler k├╝rtaj sonras─▒ yap─▒┼č─▒kl─▒k olabiliyormu┼č

Zekta

Leil├ó ­čî┐
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Nis 2020
Tepki puan─▒
1,572
Puanlar─▒
28
Aynen kuzu banada ├Âle dediler benim ikiside temiz geldi bakal─▒m bu verdiklerimiz ne ├ž─▒kacak bnde merak ediyorum bide rahim filmi istediler k├╝rtaj sonras─▒ yap─▒┼č─▒kl─▒k olabiliyormu┼č
Bana rahim filmi demediler ama bu genetik testte bi┼čey ├ž─▒kmazsa derler diye d├╝┼č├╝n├╝yorum

Eslemm

27.10.2020 ­čĽŐ
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
2 Nis 2020
Tepki puan─▒
4,225
Puanlar─▒
48
Bana rahim filmi demediler ama bu genetik testte bi┼čey ├ž─▒kmazsa derler diye d├╝┼č├╝n├╝yorum
Asl─▒nda istemeleri laz─▒md─▒ senden bu ikinci ├ž├╝nk├╝ k├╝rtaj sonras─▒ yap─▒┼č─▒kl─▒k olabiliyormu┼č biraz ara┼čt─▒rd─▒mda bi ├ž─▒kayd─▒ sonu├žlar─▒m─▒z

Zekta

Leil├ó ­čî┐
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Nis 2020
Tepki puan─▒
1,572
Puanlar─▒
28
Asl─▒nda istemeleri laz─▒md─▒ senden bu ikinci ├ž├╝nk├╝ k├╝rtaj sonras─▒ yap─▒┼č─▒kl─▒k olabiliyormu┼č biraz ara┼čt─▒rd─▒mda bi ├ž─▒kayd─▒ sonu├žlar─▒m─▒z
Benim ilk d├╝┼č├╝kte k├╝rtaj olmad─▒ can─▒m ama yap─▒┼č─▒kl─▒k ├žok nadir oluyomu┼č benim bildi─čime g├Âre yani o doktorun iyi olmas─▒na ba─čl─▒ym─▒┼č birazda

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
├ťst