Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

Bebek Kombinleri

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
O kadar çok ürün üretiyor kii yetişemiyorum vallahi yıldızım ürün skalası bayaaa geniş her yeri kopyalıyorlar bide pahalı markaları hahaha
Aynen ben genellik H&M ürünlerine benzetiyorum ürünlerini ve cidden bir çok markaya göre uygun geliyor bana hele bide indirime denk geldin mi çok iyi

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
Aynen ben genellik H&M ürünlerine benzetiyorum ürünlerini ve cidden bir çok markaya göre uygun geliyor bana hele bide indirime denk geldin mi çok iyi
Evet kuzum güzel hoş ama ben kalitesini pek beğenmiyorum duruya genelde hm den alıyorum tulumlarını takımlarını falan taş gibi marka gerçekten yıka kurut yıka kurut hiçbişey olmuyor. Hm in stokları çok çabuk bitiyor bi kere giyecek bişeyi kalmadı hızlı kilo aldığı dönem lc den 3 tane tulum aldım böyle 3-4 yıkamada tüylendi ağzı yüzü biyere gitti. Yani lc den alcaksan 2. Nesil pek giyemeyebilir. Tam tek seferlik kullanım sağlıyor. Birde Lc çok indirim yapmıyor güzel ürünlerinde. Dün hm de indirim vardı duruya seneye için alt üst takımlar aldım 60-70 tl sweat takım bide lc de de o para. O yüzden hm zara gibi yerlerin indirimini denk getirince daha kaliteli ürünleri uyguna almış oluyosun bence 😍

1Bebek1Anne

Yönetici
Yönetici
Üye
Web Sitesi
youtube.com
H&M de bahar indirimi başladı bu arada bakmak isteyenler için. 😍
H&M in şununu seviyorum birde, benim kızım ayına göre hep kilosu fazlaydı tombikti yani, Lc de şu an 11 kg için 18-24 ay almam gerekiyor. Ama h&m in 6-9 ayı oluyor. Kalıpları baya geniş hM in yani bizim için çok iyi bu çünkü diğer markalarda bi türlü kestiremiyorum 🤦🏻‍♀️
İndirimden kızıma kaptıklarım, üçünü de gözüme kestiriyordum çok uyguna geldiler f25
E193E04E-E509-41B7-8C96-3447A5D4A590.jpeg

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Evet kuzum güzel hoş ama ben kalitesini pek beğenmiyorum duruya genelde hm den alıyorum tulumlarını takımlarını falan taş gibi marka gerçekten yıka kurut yıka kurut hiçbişey olmuyor. Hm in stokları çok çabuk bitiyor bi kere giyecek bişeyi kalmadı hızlı kilo aldığı dönem lc den 3 tane tulum aldım böyle 3-4 yıkamada tüylendi ağzı yüzü biyere gitti. Yani lc den alcaksan 2. Nesil pek giyemeyebilir. Tam tek seferlik kullanım sağlıyor. Birde Lc çok indirim yapmıyor güzel ürünlerinde. Dün hm de indirim vardı duruya seneye için alt üst takımlar aldım 60-70 tl sweat takım bide lc de de o para. O yüzden hm zara gibi yerlerin indirimini denk getirince daha kaliteli ürünleri uyguna almış oluyosun bence 😍
O konuda doğru diyorsun kuzum. H&M cidden iyi ya ben e bebekte beğeniyorum mesela. Waikiki den aldıklarımıza hiç dikkat etmedim ama kendime aldıklarıma bile bir süre sonra dağılıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6