Aram─▒za Ho┼č Geldin, Kad─▒n─▒n Kalbi | Her ┼×ey Kad─▒n─▒n Kalbinde Ba┼člar!

T├╝rkiye'nin en iyi kad─▒n sitesinde, Astroloji, sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride i├žeri─če sahip sosyal kad─▒n portal─▒ndas─▒n. Hissetmek istedi─čin t├╝m duygulara uzak kalma sadece ├╝ye olarak aram─▒za kat─▒l.

Akl─▒nda Olanlar─▒ Sor

T├╝m sorular─▒n─▒za birlikte ├ž├Âz├╝m arayal─▒m, derdinizi payla┼čal─▒m.

G├╝ndemde Olanlar

Bug├╝n Kad─▒n─▒n Kalbinde neler yeni k─▒saca g├Âz atmak ister misin?

─░leti┼čim ve Destek

Bizimle ileti┼čime ge├žmekten ├žekinmeyin 7/24 sizi bekleyen g├╝├žl├╝ bir destek sistemi var.

• * Ho┼čgeldin 11 ay─▒n Sultan─▒ Ya ┼×ehri Ramazan *

­čöąBay─▒ra Kar┼č─▒ Yat─▒r─▒l─▒p T─▒rmalan─▒p Ka┼č─▒nanlar­čöą

Durum
├ťzg├╝n├╝z bu konu cevaplar i├žin kapat─▒lm─▒┼čt─▒r...

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim­čśë
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
4,422
Puanlar─▒
30
G├╝nayd─▒n pamu─čum, e┼čeriyor olmayas─▒n :k59:forum035
Tadilat bitti ├žok ┼č├╝k├╝r duvardaki boru su ka├ž─▒r─▒yormu┼č yap─▒ld─▒ 20 g├╝n sonra gelip fayanslar─▒ takacaklar. Alerji konusunda da dedi─čin gibi ya ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ b├Âl├╝m sonu canavar─▒ gibi tam bitti derken dirilip duruyor.
G├Âzlem alt─▒nday─▒z bakal─▒m ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Tez vakitte bitsin gitsin kurtulun ┼ču alerjiden in┼čallah ­čÖĆ iyi bari tadilat k─▒sa sureliymis cicim fayanslar hemen tak─▒l─▒r,tadilat i┼či ├ž─▒km─▒┼č en az─▒ndan aradan ┼č├╝k├╝r.

Yok cicim nerdee ke┼čke a┼čersem­čśâ Ge├žen rosumLa konu┼čtuk senin kulaklar─▒n─▒ cinlatmistik­čśů ermi┼č cicimin yakasina yapisiyim da tarih versin diyodum ajshsjdb var m─▒ bana verecegin tahmini bi tarih­čśî­čśé

Bu arada dun gece seni, B├╝┼č├╝m├╝ ve rosumu r├╝yamda g├Ârd├╝m ya toplan─▒p bana gelmissiniz iki uc g├╝nl├╝─č├╝ne,Bide bu bana geldi─činiz ka├ž─▒nc─▒ r├╝ya var ya­čśé─░lgin├žtir eski evimdeydik mutfakta birlikte yemek fln pisiriyoduk­čśů birlikte ┼čehri gezip turluyoduk ger├žek gibiydi vallahi hic uyanmaya bilirdim­čśŹhatta dilosla Nuray neden gelmediler diye onlara kiziyodum­čśé unutmadan anlat─▒y─▒m kizlara diyodum­čĄú 1Bebek1Anne KoalaMom

Dilos

Zorlama! "Ya Kalbin k─▒r─▒l─▒r,ya hevesin..."
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
8,039
Puanlar─▒
150
Tez vakitte bitsin gitsin kurtulun ┼ču alerjiden in┼čallah ­čÖĆ iyi bari tadilat k─▒sa sureliymis cicim fayanslar hemen tak─▒l─▒r,tadilat i┼či ├ž─▒km─▒┼č en az─▒ndan aradan ┼č├╝k├╝r.

Yok cicim nerdee ke┼čke a┼čersem­čśâ Ge├žen rosumLa konu┼čtuk senin kulaklar─▒n─▒ cinlatmistik­čśů ermi┼č cicimin yakasina yapisiyim da tarih versin diyodum ajshsjdb var m─▒ bana verecegin tahmini bi tarih­čśî­čśé

Bu arada dun gece seni, B├╝┼č├╝m├╝ ve rosumu r├╝yamda g├Ârd├╝m ya toplan─▒p bana gelmissiniz iki uc g├╝nl├╝─č├╝ne,Bide bu bana geldi─činiz ka├ž─▒nc─▒ r├╝ya var ya­čśé─░lgin├žtir eski evimdeydik mutfakta birlikte yemek fln pisiriyoduk­čśů birlikte ┼čehri gezip turluyoduk ger├žek gibiydi vallahi hic uyanmaya bilirdim­čśŹhatta dilosla Nuray neden gelmediler diye onlara kiziyodum­čśé unutmadan anlat─▒y─▒m kizlara diyodum­čĄú 1Bebek1Anne KoalaMom
├ça─č─▒rsan gelirdik r├╝yana­čś┐­čś┐­čś┐­čś┐h─▒:k7::k14:forum021

Dilos

Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
8,039
Puanlar─▒
150
Napiyinuzzz bac─▒larim ­čśő­čśő­čśő

1Bebek1Anne

Y├Ânetici
Y├Ânetici
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
6,558
Puanlar─▒
60
Web Sitesi
youtube.com

Yaa ne g├╝zel bi r├╝yaym─▒┼č kuzumm kayseride olsak ilk i┼čim seninle g├Âr├╝┼čmek olur biliyosun ­čą░­čą░

Dilos

Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Mar 2020
Tepki puan─▒
8,039
Puanlar─▒
150
G├╝n├╝n s├Âz├╝.......
Eyy insan !....
Haddini bil...
Ticaret ehli de─čilsen,
D├╝kkan a├žma,
H├ól ehli de─čilsen,
A─čz─▒n─▒ a├žma,
B├╝y├╝klerin oldu─ču mecliste,
Ahkâm kesme ...
K├Ârler ├žar┼č─▒s─▒nda,
Ayna satma...
Ehli olmuyorsan,
Ba─čri EDEP'L─░ ...!

duygu-smileyi-hareketli-resim-0237.gif

Kendinisevenbirii

Ben_kahvem_ve_keyfim­čśë
Do─ča Sever ├ťye
├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Tepki puan─▒
4,422
Puanlar─▒
30
Durum
├ťzg├╝n├╝z bu konu cevaplar i├žin kapat─▒lm─▒┼čt─▒r...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
├ťst