Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

Popüler Konu 2021' DE HAMİLE KALMAK İSTEYEN, GEBELİK DÜŞÜNENLER, OVULASYON TESTİ

Gzzmm

Doğa Sever Üye
Üye
Hnımlar bugün adet gecikmemin 4. Günü biraz önce test yaptım yine bsey cıkmadı 😥😥

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Geldi bile bu ayda olmadı
Kuzum çok istiyorsun biliyorum ama sanki çok kafana takıyorsun. İnan kendini rahat bırak bu akdar takıntı yapma. Biliyorum çok zor aynı şeyleri bizlerde yaşıyoruz ama bana piskologumun dediği tek şey bu takintiyla anne olamazsın demişti. Kendini sürekli güzel sözcüklerle rahatlat. Bana doktorun dediği, dünyada sadece ben çocuk için uğraşmıyorum bir çok kişi aynı ben çok iyi anne olacağım bebeğim yakında benimle olacak, ben anne olamaya hazırım, hayırlı zaman çok yakın, ben çok özelim ve çok iyiyim sağlığım yerinde, eşim ve ailem benimle gibi kelimeler demişti bana ve ben hep bunları dedim.

Gzzmm

Doğa Sever Üye
Üye
Kuzum çok istiyorsun biliyorum ama sanki çok kafana takıyorsun. İnan kendini rahat bırak bu akdar takıntı yapma. Biliyorum çok zor aynı şeyleri bizlerde yaşıyoruz ama bana piskologumun dediği tek şey bu takintiyla anne olamazsın demişti. Kendini sürekli güzel sözcüklerle rahatlat. Bana doktorun dediği, dünyada sadece ben çocuk için uğraşmıyorum bir çok kişi aynı ben çok iyi anne olacağım bebeğim yakında benimle olacak, ben anne olamaya hazırım, hayırlı zaman çok yakın, ben çok özelim ve çok iyiyim sağlığım yerinde, eşim ve ailem benimle gibi kelimeler demişti bana ve ben hep bunları dedim.
Elimde degil abla hem çok istiyrum hemde herkes cocuk soruyo

Pumpkin

Z💕
Doğa Sever Üye
Bu şekilde vücudu strese sokarak sürecin uzamasına sebep oluyorsunuz. Soranlara düşünmüyoruz, zamanı gelince olur deyip geçin açıklama yapmak zorunda değilsiniz.

Kendi istemenize gelince bu olağan birşey fakat 1 sene olmaması da normal herkesin şak diye olmuyor. Benim 10. Ayda kimyasalım 15. Aydada şuanki gebeliğim oluştu. Biraz zaman tanıyın hayatı akışına bırakın kendinize farklı uğraşlar bulun

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Doğrudur kuzum ama kimse için yaşamıyorsun. Sanki onalr mi bakacak. Bana da hep baskı yaptılar sordular. En son piskolojik destek aldım emin ol kendini rahat bırak olacak

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Gzzmm canim ovülasyon testlerini at istersen Bi. Ama sürekli silik ve net çizgi çıkıyorsa polikistik över olabilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6