Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan *
  • * KARACA HATIR HÜPS KAHVE MAKİNESİ ÇEKİŞİMİZ 16.04.2021 TARİHİNDE AÇIKLANACAK.
  • * SCHAFER MİA PLASTİK KEPÇE TAKIMI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * NEHİR NİLÜFER GRANİT KEK KALIBI ÇEKİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR..
  • * İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİPTE KALIN ( @kadininkalbicom )
  • * İPHONE 11 VE APPLE WATCH SERİES 3 ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN..

Popüler Konu 2021' DE HAMİLE KALMAK İSTEYEN, GEBELİK DÜŞÜNENLER, OVULASYON TESTİ

İhtimaller Perisi

Üşenme , Erteleme ,Vazgezme
Moderatör
benim genelde adet belirtim.mide agrisi olur ama busefer yok yada artik piskoloji nasil yaziliyirsa artik ole bisey var peki beyaz akinti peki
Yani kasik batmasi genelde gebelik belirtisi olarak adlandiriliyor ama yinede umutlanmamak lazim

Gzzmm

Doğa Sever Üye
Üye
Iyim kuzum bende aklima gekdinuz hal hatir sorayim dedim 😘
İyi yapmışsın abla 😊😘 napiyim bende bildigin gbi knşmuştukya önce doktor cagırmıştı eşimle tartıştım gitmedim dktora eşimede istemiyom artık bi bnle olmuyo o dedim kendsi gitmiyo adetim biteli 4 gün oldu 1 kere beraberlik oldu bilmyorum artık korunmuyorum ama çabalamıyorumda olursa olur olmazsa napiyim abla kendim sinir olmaktan baska bisey yapmıyorm yumurtlamayı falanda takip etmiyorum zaten 😶😶

İhtimaller Perisi

Moderatör
İyi yapmışsın abla 😊😘 napiyim bende bildigin gbi knşmuştukya önce doktor cagırmıştı eşimle tartıştım gitmedim dktora eşimede istemiyom artık bi bnle olmuyo o dedim kendsi gitmiyo adetim biteli 4 gün oldu 1 kere beraberlik oldu bilmyorum artık korunmuyorum ama çabalamıyorumda olursa olur olmazsa napiyim abla kendim sinir olmaktan baska bisey yapmıyorm yumurtlamayı falanda takip etmiyorum zaten 😶😶
En iyisini yapmisin canim bu ay bende oyle relaks davraniyorim aman olursa olur ne yapim nasiode varsa her turlu olur oyuzden kasmamak lazim kuzucum

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
İyi yapmışsın canım sana da yazık tek başına uğraşmak zor olur. Belki kafan rahat ya bir bakmışsın olmuş 🤩 inşallah olur da kuzum o güzel mutluluğu yaşarsın

kizlar iyi aksamlar son gunlere dogru meraklimisiniz tuttumu tutmadimi diye..ben sabah meragimdan camasirsuyunla denedim testi eski usul baloncuklar olustu simdi aksam uzereside tozsekerle denedim erimedi kafamda deli sorular var yaa ramazana kadar nasil beklicem ya🤭🤭

İhtimaller Perisi

Moderatör
kizlar iyi aksamlar son gunlere dogru meraklimisiniz tuttumu tutmadimi diye..ben sabah meragimdan camasirsuyunla denedim testi eski usul baloncuklar olustu simdi aksam uzereside tozsekerle denedim erimedi kafamda deli sorular var yaa ramazana kadar nasil beklicem ya🤭🤭
Yaaa hic inanama canim sen oyle seyler bende kac kez denedim fos cikiyor onlar gebelim testi yapabilirsin erken gebekik testi alipda

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6