Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

2020 İlkbahar-Yaz Trendleri

BÜŞRA

07.09.2020 🐣❤️
Yönetici
Yönetici
Üye
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
1,717
Tepki puanı
5,023
Puanları
73
Yaş
26
Konum
Türkiye
2020 İlkbahar/Yaz trendleri bu sezon hiç olmadığı kadar cesur. Mini şortlardan, yataktan sokağa terfi olan seksapeli yüksek tasarımlara 2020 İlkbahar/Yaz sezonunun öne çıkanları şu şekildedir.

 • Tropik Fırtına  Tropik Fırtına

  Tüm dünya iklim değişiklilikleri konusunda farkındalık yaratmak isterken, tasarımcılar da bu sezonu boş geçmiyor. Vahşi doğanın güzelliğini referans alan koleksiyonlar, tropik yapraklardan egzotik çiçeklere, hazır giyim parçalarından aksesuarlara kadar geniş ve renkli ürün yelpazesiyle sezona hizmet veriyor.
 • Yaz Karası  Yaz Karası

  2020 İlkbahar/Yaz
  sezonu için 'Black is the new white' desek haksız sayılmayız. Siyah, sıkıcılıktan uzaklaşarak yaz gardıroplarına hızlı bir dönüş yaparken; pistlerin en dikkat çeken tasarımları da hep oyunu siyahtan yana kullandı. Her ne kadar yaz için çok ideal olmadığı düşünülse de, nefes alan ferah kumaşlarla, önümüzdeki yaz siyahın hakimiyetinde geçecek.
 • Yataktan Sokağa  Yataktan Sokağa

  Önümüzdeki sezon için seksapeliteyi merkeze koyan tasarımcılar, iç giyim parçalarını dışa taşımaya oldukça kararlı. Slip elbiselerin sokağı keşfiyle başlayan trend yolculuğuna, iç çamaşırı, sütyen ve korseler de eklenince yataktan sokağa transfer döneminde tüm ekip bir arada.
 • Kısa Hikayeler  Kısa Hikayeler

  Kese kağıdı bellerden, ispanyol paçalara pantolonun devam eden evrimi uzun bir hikaye. En iyisi siz 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda kısa kesin ve evrensel olarak kabul gören şortlardan yardım alın. İstediğiniz şekilde yürüyebilmeniz, koşabilmeniz, dans edebilmeniz ya da sadece hareket edebilmeniz için bol miktarda alan sağlayan kısa pantolonlar için gardırobunuzda yer açın.
 • El Emeği Göz Nuru  El Emeği Göz Nuru

  El işçiliği, geçtiğimiz yaz olduğu gibi 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda da rağbet görüyor. Şile bezi ve keten gibi yaza yakışan ham kumaşların, naif işçilikleri ve gösterişli dantellerle süslendiği tasarımlar deniz kıyısından, gece davetlerine sizinle birlikte birçok yere seyahat edecek.
 • 70'lere Saygı Duruşu  70'lere Saygı Duruşu

  Asla modası geçmeyecek parçalar arasında yer alan takım elbiseler, her yıl kendini ısıtıp önümüze sunuyor. Gerek gelecekten gerekse geçmişten ilham alan kurumsal takımlar bu kez bu tavrından sıyrılıp, özgür ruhlu kadınların 70'lerin görünüşünü yansıtıyor.
 • Helenistik Düzen  Helenistik Düzen

  Moda literatürüne 'wrap' olarak geçen kıvrımlı kumaşların tarihi aslında oldukça eskilere dayanıyor. En azından Yunanlılara kadar. Vücudu rastgele sarmalayıp Helenistik silüetlere çağrışım yapan tasarımlar, düzensiz duruşlarıyla geçmişten gelmesine rağmen modern bir görünüm sergiliyor.
 • Hem Bej Hem Zamansız: Trençkot


  Hem Bej Hem Zamansız: Trençkot

  Bahar aylarının beklenmedik hava koşulları için ince bir ceket şart. Bu yüzdendir ki, İlkbahar/Yaz sezonunda neredeyse tüm koleksiyonlarda trençkotları görüyoruz. Son birkaç sezonun trend rengi bejin en ikonik parçası trençkotların, zamansız oluşları da bingo!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst