Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

Popüler Konu 2020 DE BEBEK İSTEYENLER , OVULASYON , GEBELİK TESTİ

Rainbow3461

Anne Üye
Rainbow3461 doğum yaptın sanırım kuzum buraya ismini birakıyorum kendine gelince haberdar et bizleriii 🥰
Evet kuzum çok şükür 🤲😍❤
16 kasım akşamı sancılandım ve acile gittim 3 cm açıklık var denildi ama hastanede yer olmadığı için başka hastaneye yönlendirildim ve orada yatısım yapıldı 1 saat sonra saat 9 gibi suni sanci verildi 17 kasim saat 12 ye kadar sanci çektim 8 cm aciklik vardi fakat bebek kanala bir turlu inmedi sonunda bebegin kalp atislarinda ani bir dusus oldu ve nabzi en az 120 olmasi gerekirken 60 a inince acil sezeryana alindim belden uyusturuldum ve 12.05 te evladimi kucagima aldim cok sukur tarifsiz bir duygu onu gordugumde herseyi unuttum ilk gun cok zor du agrilarim vardı 2.gün birazdaha iyiydim sonraki günlerde hızla toparlamaya başladım bugün 6.günümüz çok şükür cok iyiyim 🤲❤ bebekte çok şükür gayet iyi 3.500 gram 53 cm doğdu 🤲🥰 Rabbim bu duyguyu isteyen dileyen herkeze tez zamanda nasip etsin hayırlı saglikli evlat versin inşallah 🤲❤ hamilelerede evladini sağ salim kavuştursun inşallah 🤲❤

D1DEM

🤰Çok şükür 🤰
Yönetici
Yönetici
İyiyiz kuzum şükür. Aman sende iyi ol bol bol dinlen yat Bi iş yapma keyif yap. Bebek doğunca çok ariyacaksin bu günleri 😂 inşallah bekleyecek senin minnoş kızın 😘
Oyle yapiyorum kuzum kendimi cok yormadan yapmaya çalışıyorum 😘

Rabbit35

Anne Üye
Doğa Sever Üye
Canimm cok sevindim 🥰 kan verdin mi habersiz birakma bizi

Kuzum dikkat etin kendinize dezenfekte etseydiniz kendinizi bastan asaya mutlaka
Yok kuzum kan vermedim evde test yapiyorum öyle takip ediyorum direk kese kalp atisina gitmek istiyorum canim insallah gittigimde sıkıntısız duyarim araligin 4 ünde gitmeyi düşünüyorum o zamana kese ve kalp atisini duyabilirmiyim sizce sat 21 ekim

Esell

Love the life you live. Live the life you love🦄
Doğa Sever Üye
Evet kuzum çok şükür 🤲😍❤
16 kasım akşamı sancılandım ve acile gittim 3 cm açıklık var denildi ama hastanede yer olmadığı için başka hastaneye yönlendirildim ve orada yatısım yapıldı 1 saat sonra saat 9 gibi suni sanci verildi 17 kasim saat 12 ye kadar sanci çektim 8 cm aciklik vardi fakat bebek kanala bir turlu inmedi sonunda bebegin kalp atislarinda ani bir dusus oldu ve nabzi en az 120 olmasi gerekirken 60 a inince acil sezeryana alindim belden uyusturuldum ve 12.05 te evladimi kucagima aldim cok sukur tarifsiz bir duygu onu gordugumde herseyi unuttum ilk gun cok zor du agrilarim vardı 2.gün birazdaha iyiydim sonraki günlerde hızla toparlamaya başladım bugün 6.günümüz çok şükür cok iyiyim 🤲❤ bebekte çok şükür gayet iyi 3.500 gram 53 cm doğdu 🤲🥰 Rabbim bu duyguyu isteyen dileyen herkeze tez zamanda nasip etsin hayırlı saglikli evlat versin inşallah 🤲❤ hamilelerede evladini sağ salim kavuştursun inşallah 🤲❤
Yaaaa maşallah canım benim çok sevindim Allah bahtını açık etsin hayırlı evlat olsun. Bende tahmın ettim ses seda yok az kalmıştı dogmustur dedim🥰😍Kilosu boyu cok iyi maşallah kuzucuk 🤗Allah olmayanlara da nasıp etsin bizlere de vaktinde saglıklı dogumlar nasıp etsin

Esell

Love the life you live. Live the life you love🦄
Doğa Sever Üye
Hello kizlar 🥰

Nasilsiniz varmi güzel haberler bir suredir giremedim artık burdayim insallah 🥰

Beni sorarsaniz iyim işi birakdim artik evdeyim biliyosunuz erken dogum riskim var uzaniyorum sürekli dinleniyorum ve yavasdan bebisim odasini kurmaya elbiselerini yikamaya basladim heran nolcak belli deil hazirlikli olalim diye 🙏 umarim zamaninda gelir minnoş kızım
Çok geçmiş olsun kuzum duyduk seni aman dikkat et kendine sana dua ettim aklımdasın Büsra dedi riskliymiş kendini yorma zamanında gelsin kuzucuk 🤗🤗😘

Rainbow3461

Anne Üye
Yaaaa maşallah canım benim çok sevindim Allah bahtını açık etsin hayırlı evlat olsun. Bende tahmın ettim ses seda yok az kalmıştı dogmustur dedim🥰😍Kilosu boyu cok iyi maşallah kuzucuk 🤗Allah olmayanlara da nasıp etsin bizlere de vaktinde saglıklı dogumlar nasıp etsin
Inşallah kuzum Amin 😍❤🤲
Çok şükür 40+1 de geldi beyefendi ben erken gelir diye beklerken 🤭
Sağol teyzesi 🥰❤
Inşallah kuzum Amin 🤲❤💙

D1DEM

🤰Çok şükür 🤰
Yönetici
Yönetici
Çok geçmiş olsun kuzum duyduk seni aman dikkat et kendine sana dua ettim aklımdasın Büsra dedi riskliymiş kendini yorma zamanında gelsin kuzucuk 🤗🤗😘
Allah razi olsun canim benim 😘
Yormadan yapiyorum hazirlim herseyi heran nolcak belli degil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8