Aramıza Hoş Geldin, Kadının Kalbi | Her Şey Kadının Kalbinde Başlar!

Türkiye'nin en iyi kadın sitesinde, Astroloji, sağlıklı yaşam, diyet, yemek tarifleri, hamilelik ve sanata kadar onlarca kategoride içeriğe sahip sosyal kadın portalındasın. Hissetmek istediğin tüm duygulara uzak kalma sadece üye olarak aramıza katıl.

Aklında Olanları Sor

Tüm sorularınıza birlikte çözüm arayalım, derdinizi paylaşalım.

Gündemde Olanlar

Bugün Kadının Kalbinde neler yeni kısaca göz atmak ister misin?

İletişim ve Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin 7/24 sizi bekleyen güçlü bir destek sistemi var.

• * Tüm Üyelerimizin Bayramını en içtrn Dileklerimizle Kutluyoruz *

1 Nisan - Ciciiimmmmm Dogmuuusss

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Ecoş'un Çilekeş Anası
Moderatör
Anne Üye
Doğa Sever Üye
Üye
Doğum günün kutlu olsun cicimmmm senin gibi komik sempatik tatlış bir kadına da 1 nisanda doğmak yakışırdı beee heyt bee :k36: :k36: :k20: :k20:
iyi ki doğmuşsun Rabbim yeni yaşında eşinle kızınla sağlıklı mutlu huzurlu bi şekilde geçirmenizi nasip etsin, ecoşum tüm alerjilerinden kurtulsun sana en büyük hediye onun sağlıklı bir hayat sürmesi olsun ❤️❤️
Ya f19 f19 f14yerim seni büşom gülümsettin msjınla ♥️♥️
İyiki varsın seni çok seviyorum. Alerji konusunda da kocaman bir aminnnnn diyorum, amenos diyorum hangisi tutarsa ahzhdg
Hep birlikte nice mutlu senelere ❤️

Dfnkedi

Üye
Fatma kuzum, çok teşekkür ederim 😊 💕 seni tanıdığım andan beri inan çok sevdim iyiki aramıza katıldın ❤️
Doğum tarihim hayatımın özeti gibi evet hahaha
Teşekkür ederim nice birlikte yıllara 🥰
Bende sizi tanıdığıma sevindim cnm.inş yıllarca süren sohbetimiz muhabbetimiz olur.sizin gibi hayat dolu espri yeteneği gelişmiş biriyle sohbet etmek cok güzel 🥰

Starella

Moderatör
Doğa Sever Üye
Üye
Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım 🥰 Eşin bebeğin le beraber nice mutlu senelere iyiki varsın kuzum 🥰

Minoş

Anne Üye
Üye
Geyşa nın hatunu, cicibebenin anacığı, sitenin güzel kalpli cicisi iyiki doğdun. Her günün biröncekinden güzel olsun 💃💃💃💜

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6